Příspěvky označené štítkem ‘čelenky’

Vyberte si doplňky na ples

Publikováno v Kategorii Módní doplňky

Plesová sezona se pomalu hlásí o slovo a vy si konečně zase po roce můžete obléci krásnou společenskou róbu a pózovat jako na červeném koberci. Máte-li šatičky či kostýmek, ve kterém chcete zazářit, nechte se zlákat i nákupem blyštivých doplňků do vlasů, na ruce, krk či do uší a staňte se opravdovou královnou plesu. Co letos frčí a čím se zkrášlit? Doplňky vybírejte podle typu šatů, nicméně najdete i takové, které patří do univerzální kategorie a hodí se ke všemu!


Móda ve stylu hippie!

Publikováno v Kategorii Dámské oblečení

Hippie známe jako květinové děti, které se na protest politické situace a válkám postavili vzdorovitě své době. Mír, láska, tolerance a nezájem o materiální zabezpečení bylo typické pro hippie. A to se samozřejmě promítlo nejen do jejich stylu života, ale i oblékání. Ve světě módy se s hippie stylem neustále setkáváte. Jde o vkusnou a jednoduchou módu, která dá vyniknout vaší osobnosti a přirozené kráse. Pořiďte si i vy pár hippie kousků!


Ozdobte vlasy stylově!

Publikováno v Kategorii Módní doplňky

Pokud patříte i vy mezi milovnice vlasových doplňků, určitě by vám neměla chybět základní výbava. Do té se nepočítají pouze gumičky a čelenky, ale i další spony a sponky, které spoutají vaši hřívu a zároveň ozdobí. Blýskněte se třeba se sponkami se zvířátky nebo skřipcem s kamínky Swarovski!


Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu