Příspěvky označené štítkem ‘jaro 2014’

Svěží vítr z Kalifornie -Timeout

Publikováno v Kategorii Ostatní móda

V roce 1992 se parta mladých a nadějných designérů rozhodla vytvořit značku, která dodá každému šatníku svěží a pozitivní styl z Kalifornie, země moře, větru a pohody. Díky jejich rozhodnutí vznikla jedinečná značka Timeout, která vnáší každým propracovaným kouskem oblečení jakousi svobodnou atmosféru a podtrhuje ležérní eleganci a sportovní styl.


Vneste do svého šatníku nádech jara

Publikováno v Kategorii Dámské oblečení

Pomalu začínáme odhazovat zimní chlupaté svetry, hrubé vesty a mikiny a péřové bundičky měníme na lehké prošívané kabátky. Udělejte si čas na pořádek ve vaší skříni a schovejte tlusté svetry na další zimu, letos už nás čeká pouze svěží jaro! Už víte, jak se na něj připravit? Co letos pofrčí a jaké barvy se ponesou ve znamení jara? Podívejte se s námi na pár kousků, které vám rozhodně nesmí chybět!


Co chystá Givenchy?

Publikováno v Kategorii Dámské oblečení

Módní dům Givenchy založil francouzský návrhář Hubert de Givenchy. Oblečení značky Givenchy patří k populárnímu zboží již od poloviny minulého století. Tuto značku hrdě a často nosila například Audrey Hepburnová nebo monacká kněžna Grace Kellyová či Jacqueline Kennedyová Onassisová.  I dnes patří oblečení Givenchy k oblíbeným kouskům známých celebrit, což svědčí o jejich nápaditosti, kvalitě a kreativitě. Máte už i vy vyhlédnutý model od Givenchy?


Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu