Příspěvky označené štítkem ‘košile’

Letní kousky, bez kterých se neobejdete!

Publikováno v Kategorii Dámské oblečení

Využijte letních slev a výprodejů, kdy můžete zakoupit dokonalé sexy žhavé letní trendy, které vás budou zdobit i příští sezónu! Našli jsme pro vás pár stylových modelů, bez kterých se neobejdete. Jedním si ale můžete být zaručeně jisti – tyto fashion kousky nevyjdou z módy! Které to jsou?


Květnová inspirace pro ženy

Publikováno v Kategorii Ostatní móda

Květen je asi nejkrásnějším jarním měsícem, kdy vnímáme různorodé vůně probouzející se jarní přírody, stále zkracujeme sukně i rukávy a vyrážíme na první opalování. Letošním hitem jara jsou nejen modely inspirované tradiční světle modrou košilí studentů z prestižních britských univerzit, ale také tělovou barvou, která bude vaší druhou kůží.


Móda v panenkovském stylu – jak se vám líbí?

Publikováno v Kategorii Dámské oblečení

Objevte kouzlo přirozené krásy a nechte vyniknout vaše křivky. Čím můžete zapůsobit na své okolí? Už jste slyšely o krásných a detailně propracovaných kouscích, které doslova vyzývají k nošení? Jedná se o panenkovské oblečení, které jste kdysi také oblékaly svým barbinám. Dnes ale módní návrháři připravili roztomilé halenky, límečky a krajky i pro vás dospělé! Načerpejte inspiraci a staňte se tou nejsladší kráskou!


Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu