Jak chytře zakrýt nedostatky?

Publikováno v Kategorii Ostatní módaVětšina žen nemá úplně dokonalou postavu a cítí, že některé partie je třeba skrýt nebo šikovně zamaskovat. Tipy, jak zamaskovat části těla, ocení každá žena, která nemá figuru bez chybičky, nemá čas cvičit nebo se jí zkrátka nedaří zhubnout a vytvarovat problémové partie. I když se třeba usilovně věnujete cvičení a ke krásné postavě máte jen krok pár, tipů, jak zakrýt některé partie přece jen můžete ocenit. Jak můžete šikovně odvrátit pozornost od nelichotivých partií a naopak zaujmout něčím úplně jiným?

Schovejte větší bříško i silné paže

jenasy

Nejprve se podívejme na barvy a vzory. Obecně je známo, že tmavé barvy zeštíhlují, kdežto ty světlé naopak rozšiřují. Neznamená to, že nemůžete nosit světlé barvy, spíše je chytře kombinujte. První kritickou partií je bezesporu oblast bříška. Ženy s větším nebo povislejším bříškem by měly volit spíše volné trička, prodloužená tílka či tuniky. Zcela nevhodná je bílá barva, kapsy na břichu, puntíky a lesklé nebo upnuté materiály. Šaty volte v áčkovém střihu nebo střižené pod prsy. Kalhoty by vám měly dokonale sedět. Nekupujte takové, které vám jsou těsné, protože špíčky by vám mohly nehezky přetékat. Boky nejlépe zakryjete oblečením volného a rovného střihu. Vyhněte se vodorovným proužkům. Řasení, nabírání či výrazné vzory v oblasti boků vám také moc nepřidají.

tunika

Velký zadek rozhodně necpěte do přiléhavých kalhot s vysokým sedem, naopak se podívejte po volných kalhotách nebo třičtvrťácích. Vhodné jsou nemačkavé materiály a tmavé barvy. Silné paže zakryjete splývavými a rozšířenými rukávy. Pozornost od silnějších paží rovněž šikovně odvedete vestičkou. Vyhněte se křidélkovým rukávům a upnutým kabátkům. Vaše paže by prostě neměly být sevřené. Existuje nepřeberné množství krásného oblečení, které vám bude dokonale slušet i proto, že zakryje vaše nedostatky. Správný výběr oblečení z vás udělá kočku, za kterou se ohlédne nejeden muž a je jedno, kolik kilo vážíte.

Autor úvodního obrázku:  GirlWithCurves

Autor obrázku v textu:  Sping wang

Autor obrázku v textu:  Buytrends2012
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu