Mějte uši v teple

Publikováno v Kategorii Módní doplňkyZimní období začalo a s ním přicházejí i velmi nízké teploty. Mějte své uši v teple a nenechte se obtěžovat vlezlým mrazem. Stylové čepice a klapky na uši vás krásně zahřejí, protože stejně jako u domu nejvíce tepla uniká střechou, u lidí nejvíce tepla odejde skrz hlavu, což se pak projevuje na celkovém nepříjemném pocitu. Užijte si zimu bez zbytečného mrznutí a pořiďte si úžasné pokrývky hlavy, se kterými budete chodit rádi ven i v pěkně třeskuté zimě!

Zamilujte si zimní doplňky

čepice2

Možná právě vy patříte k lidem, kteří čepicím nemohou přijít na chuť. Existují i situace, kdy nám čepice nepřijde vhodná. Když potřebujete ráno v kostýmku a pečlivě uděleném účesu stihnout důležitou schůzku, není úplně vhodné doplnit outfit čepicí s bambulí. Variantou, která by ale mohla uspět, aniž by vám poničila účes, jsou módní klapky na uši. Sice nebudete mít celou hlavu zakrytou, ale uši vám neomrznou a účes zůstane celý.

Klapky na uši jsou běžně dostupným zbožím, které se prodává v mnoha kreacích. Vybrat si můžete mezi ležérnějšími vzory, jako jsou například černobílé, hnědé nebo červenobílé kostky. Oblíbené jsou také jednobarevné klapky vyrobené z plyše. Zpestřit si oděv můžete vzory, které jsou vhodné spíše na volnočasové aktivity. Na výběr máte z berušek, sněhových vloček, květinek nebo srdíček, ale to je spíš varianta určená pro malé roztomilé holčičky.

cepice3

Uši v teple po celou zimu

Hitem posledních zimních sezón jsou ušanky. Známe je dlouho, ale nyní dostaly vzhled, který umí zalichotit v kombinaci s téměř všemi styly. Ušanka vám zajistí příjemné teplo nejen na uších, ale zakryje celou hlavu. Vnitřní část ušanky je teplá podšívka připomínající kožíšek. Čepice můžete zakoupit v mnoha barevných provedeních, většinou je ušanka jednobarevná. Skvěle vypadá bílá, modrá, černá, šedá nebo třeba růžová. S ušankou můžete být stylová ve městě i v horách na lyžích. Užijte si zimu naplno a vyberte si skvělou čepici, která vám zpříjemní mrazivé a chladné dny.

Autor úvodního obrázku: OhYouDog Photography

Autor obrázku v textu: Junxs

Autor obrázku v textu:  What Olivia Did
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu