Mladistvá móda Cropp

Publikováno v Kategorii Dámské oblečeníKaždý z nás se rád cítí pohodlně a uvolněně a k tomuto pocitu patří bezesporu příjemné oblečení, ve kterém nemusíme zatahovat břicho nebo hlídat každý pohyb. Zapomeňte ve svém volném čase na elegantní košile a kalhoty, oprostěte se od vázanek a podpatků. Cropp je oděvní značka, která vám nabízí příjemnou, veselou a mladistvou módu. Cropp má své kořeny v Polsku a i když byste si mohli říct, že je to země plná pravidel a přísných zvyků, móda této značky veškeré domněnky vyvrací. Jednotlivé kolekce jsou stavěny tak, aby každý vynikl a vyjádřil své postoje prostřednictvím módy a zároveň zůstal duchem neustále mladý.

Omlaďte svůj šatník

 cropp town

V oblečení Cropp můžete vyrazit do města, na párty do klubu nebo na procházku do parku. Cropp není jen záležitostí teenagerů, tuto svěží a mladistvou módu mohou nosit i lidé po dvacítce nebo třicítce. Faktem zůstává, že barevnost, nápadité detaily, výrazné střihy a nepřehlédnutelné motivy se už pro lidi, kteří překročili práh čtyřicítky, příliš nehodí. Nicméně i takoví si v Cropp mohou najít stylový kousek, který jim bude sedět jako ulitý. Móda pro ženy i muže nabízí trička, bundy, vesty, mikiny, kalhoty, kraťasy, boty a nechybí ani svěží doplňky. Střihy dají vyniknout vašim křivkám, a protože je Cropp určen lidem milujícím energickou módu, najdete i kousky s odvážnějšími výstřihy nebo prostřihy, které působí velice přitažlivě. Boty jsou v netradičních a pestrých barevných kombinacích, které plně ladí se současnými trendy.

 cropp boty

Na kolekcích se podílejí streetoví umělci a také špičky v oblasti graffiti a výsledek vždy stojí za to. Skvělé kombinace barev a moderní design se značnou dávkou fantazie a kreativity dělají z oblečení Cropp stylovou módu. Sítě obchodů s touto trochu i rebelskou módou najdete po celé České republice. Buďte svěží a mladiství a objevte oblečení, které vám poskytne pohodlí i pocit uvolněnosti. Cropp splňuje veškerá kritéria moderní, stylové a trendy módy a to nejen pro náctileté.

Autor úvodního obrázku:  grzegorz petrykowski

Autor obrázku v textu: mojeznacka.cz

Autor obrázku v textu: modablog.cz
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu