Tričko Cuckoos Nest

Módní značka Cuckoo Nest

Publikováno v Kategorii Ostatní módaCuckoos Nest je poměrně mladá módní značka zaměřená zejména na mladší generaci. Značka byla založena v anglickém Lancasteru v roce 2010 a ihned se stala vedoucí ikonou designových a grafických triček ve Velké Británii, i celé Evropě.

Jejich trička jsou oblíbena mezi celebritami a módními ikonami. V roce 2012 byla značka Cuckoo’s Nest zvolena nejlepší značkou roku na největším evropském veletrhu street a jeanové módy Bread & Butter v Berlíně.

Výroba a módní kolekce

Výroba triček technikou „jersey stitch“ umožňuje vyrábět trička, která působí velmi luxusním dojmem a přitom jsou velmi příjemná při nošení na holé tělo. Trička i většina kolekce této značky je vyráběna jak v dámské, tak pánské konfekci.

Vzory, které jsou často tak unikátní, že je nenajdete u jiného výrobce triček. I pro tento fakt je oblečení Cuckoo Nest preferováno zejména teenagery a mládeží, která ocení neotřelé a cool vzory.

Pro potisk vzor se používá mnoho rozličných technik jako je airbrushing, přidání nášivek nebo využití laserového potisku.

Značka Cuckoos Nest produkuje obsahuje jak klasická trička, tak i košile, mikiny s kapucí, rifle, kraťasy, nátělníky a kšiltovky.
Líbil se vám tento článek?

Štítky:

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu