Oblečte se chytře I.

Publikováno v Kategorii Dámské oblečeníKaždou ženu trápí něco jiného – jedna se snaží maskovat vypouklé bříško, druhá zase bojuje s velkými prsy a třetí neví, jak zakrýt silná stehna. Žádná není dokonalá, ale s trochou fantazie a chytrým oblékáním můžete své nedostatky schovat a naopak nechat vyniknout přednosti. Podle typu postavy budete přesně vědět, co na sebe, abyste byla šik, sexy a neodolatelná nejen v letních měsících. Nemusíte mít perfektní míry modelky, stačí se oblékat tak, abyste se cítila dobře a okouzlíte každého i s pár kily navíc.

Ukažte to, co je na vás pěkné

 tunika

Nejčastějším problematickým typem postavy je tvar hrušky nebo jablka. Hruška se vyznačuje úzkými rameny a širokými boky. Proto potřebujete oblečení, které se proporcionálně vyváží. V krásném letním počasí můžete obléci třeba šaty s vycpávkami, naznačeným pase a užším spodním dílem. Pohledy na objemnější boky směrujte jinam, třeba si nasaďte zajímavý náhrdelník nebo výrazné náušnice, na kterých zůstanou pohledy ostatních a nikdo si vašich drobných nedostatků nevšimne. Mnoho žen trápí také velká prsa a nevědí, jak se obléci a zároveň je opticky zmenšit. S tím vám pomohou šaty s výrazným vzorem a lodičkový výstřih. Určitě nevolte výstřihy, ze kterých budete svá prsa dávat na obdiv, ale raději se zaměřte na decentní oblečení v úzkém střihu. V případě šatů vybírejte takové, které jsou ve spodní části mírně rozšířené a vyváží tak poměr křivek. K šatům obujte třeba sandálky nebo podpatky, které vás ještě opticky prodlouží. Máte rády ozdoby? Pak je místo krku směřujte spíše na ruce či do uší. Ženy s bujným dekoltem by se měly vyvarovat nařasení a různého skládání na halenkách a tričkách, které ještě naopak více zvětšuje vaše proporce.

 oblečení

Teplé počasí si žádá letní nákupy a vy máte ideální příležitost nakoupit vkusnou módu za přijatelné ceny. Pokud chcete na své postavě ještě pracovat a své křivky do léta vytvarovat, podívejte se třeba na webové stránky www.hubnemespolu.cz, kde najdete spoustu rad a tipů nejen na zdravý jídelníček, ale také účinné cvičení, které vám k dokonalým křivkám pomůže.

Autor obrázků: conasebe

 
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu