Sukně pro každou postavu – která sluší vám?

Publikováno v Kategorii Dámské oblečeníSukně jsou symbolem žen a ženskosti, kterou oplývá každá z nás bez rozdílu věku či konfekční velikosti. Stačí totiž obléci sukýnku, rozvlnit boky a užívat si obdivné pohledy mužů, mnohdy i závistivé pohledy jiných dam. Díky vhodným střihům a nespočtu barevných kombinací si na své přijdou milovnice áčkových sukní i zastánkyně klasiky v podobě kolových a pouzdrových sukní. Která bude slušet vám a jak ji nosit?

Mini – Midi – Maxi

mini

Ač si můžete maxi sukni představovat jako nabíranou látku pro boubelky, kde skvěle zakryjí silnější stehna nebo větší zadeček, jste na omylu. Právě maxi dlouhé sukně sluší ženám s chlapeckou postavou a dlouhýma nohama. I přesto, že se tyhle dlouhé sukně líbí i menším ženám, naopak je zbytečně zkracují. Maxi sukně mají skutečně co nabídnout – stačí k nim obout balerínky (pokud jste vysoká) nebo letní sandálky na vysoké platformě (pokud už tak vysoká nejste) a zvolit správnou barvu. V létě frčí barvičky neonové, pudrové a hlavně hravé a veselé. Opačnou délkou si vás získají mini. Nemusí se jich bát ani ženy po čtyřicítce, jen si pod ně v případě, že nemáte ukázkové nohy, oblékněte tmavší punčochy. Snad ani nemusíme zdůrazňovat, že mini se hodí pro opravdu štíhlé ženy, nebo alespoň ty z vás, které se mohou pochlubit výstavníma nohama. A je pouze na vás, zda zvolíte krajku, barevné sukýnky nebo ty s volánkem či rozparkem. I mini může být zatraceně sexy! A jak je tady varianta Midi – v délce do půli lýtek sluší ženám, jež mají štíhlá lýtka. Jestliže jsou vaše lýtka spíše oteklá či robustnější, výběrem tohoto střihu na ně budete zbytečně upozorňovat. Tyto sukně symbolizují retro časy, takže k nim oblečte obyčejné rozverné tričko, vestičku nebo blůzku a vyrazte do práce, na pláž nebo do města za zábavou. Vždy budete in!

long

Mezi střihy nechybí ani áčkové sukně, ty jsou zlatou střední cestou pro všechny typy postav a to díky dokonalému střihu, jež dopřává volbu oblékání i silnějším ženám s větším pozadím či silnějšími stehny. Máte-li pár kilo navíc, schováte je pod délku ke kolenům. Kolová sukně zase okouzlí ty z vás, které mají krásné nohy, malý zadeček a nepříliš výrazný pas. Hodí se rovněž pro ženy s plnými prsy nebo placatým pozadím. Kolové sukně dokáží vyrovnávat kontrasty a vykouzlí vám opticky postavu typu přesýpacích hodin. Naprostou klasikou, nejvíc sexy variantou a rovněž nejčastěji oblékanou volbou jsou pouzdrové sukně, které dokáží přesně zdůraznit to, co mají. Silnější ženy by se však měly vyvarovat oblékání příliš těsného modelu a rozhodně je potřeba volit variantu s vysokým pasem!

Autor úvodního obrázku: apairandaspare

Autor obrázku v textu: fervent-adepte-de-la-mode

Autor obrázku v textu: fashionbritish1
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , , , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu