Příspěvky označené štítkem ‘péče o pleť’

Víte, že i bez plastického chirurga můžete omladit svou pleť? Stačí použít přírodní lifting

Publikováno v Kategorii Ostatní móda

Nejen ženy, ale již i mnoho mužů, hledá v dnešní době způsoby, jak se zkrášlit, aniž bychom museli oslovit plastickou chirurgii. Většina z nás se od určitého věku snaží potlačit známky stárnutí, především tvorbu vrásek, povadání pleti, tvorbu pigmentových skvrn a další. Vypadat lépe a mlaději můžete i s použitím některých přírodních produktů.

Vyzkoušejte olej z opuncie

Že jste ještě neslyšeli o síle, kterou nám nabízí přírodní olej z Opuncie fíkové? Právem se oleji z ní říká přírodní lifting, umí totiž výrazně omladit pleť, vyhladit vrásky a dodat pleti zpět pružnost, kterou ztrácí či ztratila. Kouzlo tkví ve složení. Hlavními obsaženými mastnými kyselinami jsou esenciální kyselina linolová, kterou naše tělo potřebuje při procesech látkové výměny, kyselina olejová, jež je kosmeticky významná z hlediska promazání a ochrany pokožky. Poslední obsaženou je kyselina palmitová, která má důležitý podíl na přirozeném filmu na povrchu pokožky.

Opuncie fíková – olej, foto: nakupzdrave.cz

Na výrobu 1 l oleje z Opuncie fíkové je potřeba 28 – 30 kg čistých vylisovaných semínek. Není proto divu, že se tento olej řadí k nejdražším na světě. Díky němu se budete chtít stále usmívat své kráse, proto nepodceňte ani zdravý a hezký chrup, ke kterému vám pomůže zubní hygiena a bělící pásky.

Olej z Opuncie regeneruje pokožku, uklidňuje podrážděnou pleť, zabraňuje předčasnému stárnutí pleti, regeneruje nehtová lůžka, redukuje tmavé kruhy pod očima, zatahuje póry, chrání pleť před volnými radikály…

Retinol plný vitaminů

Použít můžete i cenově dostupný omlazující retinol, který obnovuje texturu pleti. Pomáhá ke zlepšení vzhledu jemných rýh a vrásek, redukuje pigmentové skvrny. Stačí jej večer nanést na čistý obličej, dekolt a krk a rozetřít.

Investujte do přírodních produktů a podpořte svou krásu. Budete mile překvapeni.


Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu