Voňavé botičky pro všechny nožičky

Publikováno v Kategorii Dámská obuvZápach z obuvi někdy potrápí každou z nás. Ať už se jedná o balerínky nebo kozačky, při dlouhém nošení či vysokým teplotám se naše nohy chtě nechtě potí a bohužel to odnášejí i naše boty. Co byste ale řekly na to, kdybyste mohly nosit obuv, která bude vonět a navíc bude mít spoustu plus, ze kterých si vybere každá?
6816002690_7feb2d18b3_b

Plastové boty

Konečně je i u nás k dostání brazilská značka Melissa, která nabízí perfektní plastovou obuv ze stříkaného melfexu. Tyto botičky vznikly už v 70. letech minulého století a přináší majitelkám nejen pohodlí, ale i originální design. Tyto plastové botičky jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů a díky voděodolnosti se nemusíte bát je vytáhnout i do deště. Tyto jedinečné botičky navrhují známí módní návrháři, jako je třeba Jean Paul Gaultier a umělci jako Zaha Hadid. Stálou spolupracovnicí je i extravagantní návrhářka Vivien Westwood, jež vnáší obuvi umělecký podtext a každý model je tak svým originálem. Každá kolekce této špičkové obuvi přichází s novou image, nadčasovostí a praktičností. Vyberte si i svůj pár bot, který vám vydrží dlouhé roky, aniž by se poškodily a zároveň budou stále IN!
4994374503_a4a1ddeeea_o

Praha vítá Bella Brutta shoes

V centru Prahy jsme se konečně dočkaly nového obchodu, který je určen všem milovnicím voňavých bot! Najdete zde i tašky, kabelky a jiné stylové doplňky od slavné návrhářky Vivien Westwood, jejíž kousky jsou u nás téměř nesehnatelné. Tato anglická módní ikona se proslavila jako zakladatelka punkového hnutí a svou slávu zvěčnila spolupráce s legendární skupinou Sex Pistols. Nejen že oblékala členy kapely, ale zároveň dokázala z punku udělat nesmrtelný trend. Stejně tak je tomu i u obuvi, která se pyšní jedinečným kouzlem a designem. Sortiment nabízí například voňavé balerínky s ozdobnou mašlí, pohodlné dřeváky či sandále a pantofle. Pro děti připravila Vivien kolekci ultra girl s pestrými potisky. Navštivte v Praze Bella Brutta shoes a nechte provonět svůj šatník!

Autor úvodního obrázku: susi sandalia

Autor obrázku v textu: sigamelissa

Autor obrázku v textu: larissa.m eid
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu