Certina – hodinky, které změní váš pohled na čas

Publikováno v Kategorii Módní doplňkyS hodinkami jako by se roztrhl pytel. Téměř každá žena, muž i dítě má na rukách hodinky rozmanitých tvarů a barev. Certina je švýcarská společnost, která vám přináší výborně funkční a detailně propracované hodinky v moderním designu. Přesnost, která je pro švýcarské hodinky typická, zaručuje spolehlivost hodinek Certina. Při pohledu na ně budete rádi, že čas jde dál. Každý pohyb ručiček vás okouzlí. Sportovní i ležérní hodinky firmy Certina s sebou vždy přinášejí um a velmi dobrý smysl pro vkus, který okamžitě rozpoznáte.

Dámská i pánská kolekce

certina3

Hodinky pro pány jsou kombinací nejnovější technologie a exkluzivního designu. Kolekce Gent Quartz je složena z hodinek vyráběných z nerezové oceli. Jejich velká výhoda je ve všestrannosti, kterou nabízí. Využít je můžete jak pro sport, tak pro elegánské nošení ve volném čase. Jsou velmi odolné zejména díky safírovému sklu a vodní rezistenci až do tlaku 10 bar. Další pánská kolekce Gent Automatic je rovněž vhodná pro každou příležitost. Hodinky z této kolekce jsou velice originální a módní s obsahem retro prvků. Dámské kolekce hodinek Certina je naopak vskutku působivá a podmanivá. Jakmile je nasadíte na zápěstí, veškeré pohledy budou směřovat právě k nim. Na výběr máte z moderních, klasických i sportovních modelů. Všechny mají ale společných pár věcí. Jsou naprosto přesné a vysoce elegantní. Dámy si je bezesporu zamilují nejen pro jejich vzhled, ale také pro vlastnosti, které jsou stejné jako u pánských hodinek – praktičnost a styl.

certina2

Elegance, půvab a neotřelost společně s dokonalou přesností a spolehlivostí je znakem hodinek Certina. Hodinky se stanou vaším pomocníkem, ale i nepřehlédnutelnou ozdobou. Příjemným faktorem je rovněž jejich pořizovací cena. Kvalita a cena se spojily tak, že hodinky Certina jsou celkem cenově dostupným zbožím. Hodinkám Certina je velice jednoduché propadnout a vy zjistíte, že každý pohled na ně změní vaše vnímání času.

Autor úvodního obrázku: Hoverfalt

Autor obrázku v textu:  Relojesdeluxe.com

Autor obrázku v textu: Boxfox1.com
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu