Jarní tipy do vaší skříně – osvěžující trendy

Publikováno v Kategorii Dámské oblečeníJaro se chlubí nejen svěžím vánkem venku na louce, ale zároveň by mělo být inspirací pro změny ve vašem šatníku. Je to jednoduché! Vpusťte do své skříně moderní kousky, trendy jarní motivy, stylovou módu i netradiční doplňky. Veškeré vybavení seženete u svých oblíbených značek a prodejců a navíc můžete využít speciálních slev na jarní kolekce! Co vám tedy nesmí chybět?

Barevné jaro

 šatičky

Letošní kolekce jsou zaměřeny na pestré barvy a tradiční pojetí i moderních hadříků. Zamilujte se do jarní kolekce botiček v proužkách navy stylu anebo na vysoké platformě. Jaro se nese v duchu kytiček a barviček, a proto vybírejte balerínky, sandálky nebo lodičky za použití textilií a potisky rozkvetlé louky. Skvěle bude vypadat i retro sukně, protože stará dobrá 70. a 80. léta se vrací! Sluší všem ženám, které potřebují zdůraznit pas a když k nim obujete podpatky, budete zkrátka neodolatelná! Velkou službu vám během teplých dní udělají i jednoduše střižená trička s bláznivými potisky. Nosí je všechny věkové kategorie, takže se nemusí bát je oblékat ani starší ročníky! Podtrhněte svůj look ryze dívčími motivy nebo naopak nadčasovými nápisy, obrázky, motty nebo výšivkami. A přicházející léto je třeba náležitě přivítat a jak jinak, než s námořnickými modely? Rozhodně vám nesmí chybět tílko či top v námořnických barvách, doplňky a detaily kotviček, kormidel nebo rybiček. Co rozhodně využijete nejen v období jara a léta, je parka. Parky ocení především ženy milující uvolněnou a ležérní módu. V žebříčku oblíbenosti stoupají i kalhoty s laclem, bohužel by si je měly oblékat jen ženy s dokonalými křivkami, na ostatních by mohly působit nelichotivě a zbytečně zvýraznit nedostatky.

 botičky

S jarem přichází i menší a tenčí vrstvy oblečení, a proto si pořiďte veselou kabelku v pestrých barvách, abyste byly vidět a nezapomeňte ani na doplňky s kytičkami, korálky, řetízky a prstýnky. V teplejším počasí využijete i krátké šortky, letos pofrčí celoplošné potisky kytiček, rozkvetlých luk a plážových motivů. Velký boom zažívají i zavinovací šaty, které se hodí na pláž, do města i zaměstnání. Navíc lichotí postavě, zužují pas a zvýrazňují dekolt. A jaké tipy na jarní šatník máte vy?

Autor úvodního obrázku:  Laura Comolli (Purses&I)

Autor obrázku v textu:  flippinyank

Autor obrázku v textu:  lenmelekard
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , , , , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu