Dejte růžovou romantice

Publikováno v Kategorii Ostatní módaRomantika, ženskost a vzdušná elegance – takto by se dala popsat móda, kterou vám přináší další z italských značek No-l-ita. Oblečení této značky není tak jednoduché získat. Pokud chcete nějaký ten exkluzivní kousek ulovit, zřejmě vám nezbude nic jiného než si pořádně zasurfovat na internetu. Domovské stránky společnosti No-l-ita jsou přehledné a nabízejí veškerý sortiment. Přes české internetové obchody seženete daleko méně, ale i tak si rozhodně vyberete. Seznamte se s u nás méně známou italskou značkou No-l-ita.

Něžná móda pro rok 2014

 no-l-ita1

Kolekce připravená na jaro a léto 2014 vás nadchne a zaujme na první pohled. Úžasné barvy, volné střihy, romantické a něžné prvky a přesto velká dávka přitažlivosti, to vše najdete v jarní kolekci. Šaty se zajímavými květinovými vzory, stejně tak i košile, topy a kalhoty, jako by trochu připomínaly mírumilovný hippie styl. Působí velice něžně a elegantně. Další oblečení z kolekce je v teplých a výrazných barvách jako jsou například růžová, červená, oranžová, cihlová a také majestátní tóny zelené. Volné střihy dělají z oblečené No-l-ita velice hezkou vzdušnou módu, která vyloženě vyzývá k procházce do krásných slunečných dnů. Kolekce obsahuje samozřejmě i upnutější modely. Kostýmky, sukně, kalhoty a džíny z vás ve správné kombinaci udělají okouzlující a přitažlivou ženu. Celkový dojem je ještě umocněn a zvýrazněn zajímavými detaily a nevšedními vzory, které z oblečení dělají originální trendy módu.

 no-l-ita2

Jak je u Italů zvykem, i v tomto případě oblečení značky No-l-ita je plné vkusu, smyslnosti, elegance a půvabu. Modely působí doslova fascinujícím způsobem a italský temperament se prostě nedá zapřít. Energické kousky oděvní značky No-l-ita by neměly chybět v šatníku ani vám. Staňte se královnou slunečných dní, za kterou se otočí každý kolemjdoucí.

Autor obrázků:  Annie Butterfly
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu