Kalhotky 6 krát jinak

Publikováno v Kategorii Dámské oblečeníDámská móda by měla být pohodlná, praktická, ale zároveň hravá, ženská a rafinovaně svůdná. Toho asi těžko docílíte ve vytahaném svetru nebo bombarďákách s puntíky. Myslete i na sexy spodní prádlo, se kterým získáte nejen sebevědomí, ale také dobrý pocit ze sebe sama a nikdy se nebudete muset stydět svléknout – navíc přece nikdy nevíte, kdy bude potřeba ukázat na obdiv své křivky? Bojíte se nosit sexy trendy stylové spodní prádlo, protože vaše křivky neodpovídají ideálním mírám modelky? Nebojte se! Dnes je k dostání spousta tvarů a střihů, které padnou každé postavě. Ať už máte malý zadeček, větší pozadí nebo potřebujete stáhnout, vybírejte správně!

Kromě klasických kalhotek si pořiďte…

 gatky

… alespoň tyto sexy střihy, se kterými přidáte na své ženskosti. Například kalhotky zakrývající bedla i boky jsou oproti klasickým kalhotkám nižší. Říká se jim hipsterky a hodí se především pro ženy a dívky bez většího či vypouklejšího bříška. Kalhotky s nohavičkou patří mezi oblíbené kousky mezi mladšími ročníky. Možná je znáte pod názvem boy shorts či bokovky. Zakrývají celý zadeček a nohavičky končí až na stehnech. Jsou sice nižší, ale zato maximálně sexy! Za zmínku stojí i špagetové neboli italské kalhotky, které připomínají bikiny plavek. Jsou plné zepředu i zezadu, ale spojují je pouze tenké šňůrky, které mohou být opatřeny třeba krajkou nebo stuhou. Hodí se na všechny typy postavy, nejsou stahující ani neudrží bříško. Ocení je především nohy s menším zadečkem a ne příliš silnými stehny. Pokud se vám guma kalhotek zařezává do boků, je něco špatně. Dále si pořiďte brazilky, známé jako kalhotky „rio“. Tyto kalhotky jsou pro pány obrovským překvapením a potěšením. Zepředu vypadají jako klasické kalhotky, ovšem zezadu udělají velkou parádu. Díky výkrojům odhalí vaše půlky a poskytnout tak mužům dokonalý zážitek. Prodávají se v různých barvách, materiálech, mnohdy jsou opatřeny krajkou či síťovinou.

 kalhotkyy

Klasická tanga znají všichni. Jejich účelné odkrývání celého pozadí muži hodnotí plným počtem bodů. A není se čemu divit. Který muž by se nechtěl spokojit jen s titěrným kouskem látky? Mezi další odvážný model patří i G-string kalhotky, které zepředu lehce zakrývají klí, ale jinak jsou to jen proužky látky, za které stačí zatahat…

Autor úvodního obrázku:  SophieMilord

Autor obrázku v textu:  RomaCostume

Autor obrázku v textu:  Lies Thru a Lens
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu