Naučte se nosit (stahovací) body!

Publikováno v Kategorii Ostatní módaNe všechny jsme byly obdarovány dokonalou postavou nebo alespoň neděláme tolik, abychom ji mohly ukazovat světu. Pokud i vás trápí nějaké to kilo navíc, nezoufejte. Pro váš štíhlý pocit jsou tady krásná zdobená a barevná body, zeštíhlovací kalhotky i stahovací oblečky!

Jaké prádlo zvolit

body1

I v body můžete vypadat svůdně a elegantně a vůbec nezáleží, jakou velikost oblékáte. Body oceňují hlavně starší ženy, ale konečně jim přichází na chuť i mladší, které chtějí častokrát partnerovi zpříjemnit večer nebo neusínat ve vytahaném pyžamu po babičce. Ale pozor, stejně jako při výběru podprsenky se držte základních pravidel, aby bylo dosaženo efektu, který očekáváte. Pokud máte problém s obvodem spodního bříška, je povislé nebo po porodu už prostě není jako dřív, poohlédněte se po jednoduchých kalhotkách se zvýšeným pasem. Ty skvěle povislé bříško stáhnou. Stejnou službu prokáže i body se stahovacím pásem. Nebudete si připadat „povolená“, ale minimálně o jednu velikost menší! Některé ženy si často ztěžují na nevzhledné varhánky pod prsy. Zkuste zabojovat pomocí podprsenky s delším spodním okrajem, který problematické partie stáhne a schová. Častokrát jsou právě tyto typy podprsenek rafinovaně ušity ku prospěchu majitelek a tak si nikdo nevšimne, že mají i jiný praktický účel.

body2

Pokud máte objemnější oblast celého bříška, pořiďte si stahovací body, které končí až pod prsy. Jedině tak totiž zamezíte případnému přetékání z nedostatečně dlouhého stahovacího prádla. Stahovací prádlo by se nemělo v žádném případě rolovat nebo povytahovat, v tomto případě je na chybě špatně zvolená velikost. Chcete-li zeštíhlet v problematické oblasti břicha, zadečku a boků, vsaďte na stahovací kalhotky s delším spodním lemem, který krásně vytvaruje vaše boky. Praktické jsou i delší body, která stáhnou celou postavu včetně stehen.

Stahovací kousky oblečení nejsou nikterak finančně náročné. Okouzlující a svůdnou módu můžete vybírat třeba v oblíbených buticích Marks & Spencer, New Yorker nebo Lindex. Výrobci používají aktuální trendy, barevné kombinace a stylové ozdoby. Svůdná můžete být i ve velikosti 46!

Autor úvodního obrázku: Lies Thrue a Lens

Autor obrázku v textu: Starr Crow

Autor obrázku v textu: liewcf
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu