Móda plná optimismu!

Publikováno v Kategorii Dámské oblečeníChcete si obléknout něco, co okamžitě vzbudí ve vás i ve vašem okolí nespoutaný optimismus? Pak vás rozhodně potěší nová kolekce Desigual, která je již tradičně plná barev a veselých motivů. Samotná kolekce jaro/léto 2015 má motto „Say Something Nice“, tedy řekni něco pěkného. A vy můžete! Prostřednictvím originálního a trendy oblečení Desigual vykouzlíte úsměv na tváři každému, kdo pohlédne na fascinující směsici barev a vzorů.

Květinová opera

 botky

Tato španělská módní značka, jejíž zakladatel Thomas Meyer, má švýcarské kořeny, skvěle kombinuje jižanský temperament s elegancí. Desigual svými důvtipnými kombinacemi barev a střihů předurčuje své modely k nošení jak při formálních příležitostech, tak například k uvolněným posezením či večírkům s přáteli. Nová kolekce je opět plná zářivých a nepřehlédnutelných barev, které dávají perfektně vyniknout květinové „opeře“ mezi vzory a motivy. V nové kolekci nečekejte žádnou převládající barvu. Modely jsou rozmanité, pestré, veselé a prostě nedávají prostor špatné náladě! Mezi vzory vládnou květiny, ale způsobem charakteristickým pro Desigual. Prostě trendy a nepřehlédnutelné!

Desigual pro celou rodinu!

 muž

Myslíte si, že je Desigual čistě ženskou záležitostí? Omyl! Desigual se zaměřuje rovněž na dětskou a také pánskou módu. Pánská trička a košile jsou vkusně zdobeny a vtipnými vzory v podobě zvířat nebo jen jemnými motivy v podobě barevných koleček či nápisů Desigual. Dobrou náladu a optimismus si můžete díky Desigualu také obout. Kvalitní boty jdou ruku v ruce s duchem kolekce oblečení a skvěle tak doplňuje celkový vzhled. Barevnější balerínky, sandály a kecky na světě snad ani nenajdete. Propadnout kouzlu Desigual není nijak těžké, o čem vás velice snadno přesvědčí také nová kolekce jaro/léto 2015. Oblečte si trochu optimismu a rozdávejte ho všude, kam se pohnete!

Autor úvodního obrázku:  David Kirouac, photographe

Autor obrázku v textu:  keystar82

Autor obrázku v textu:  JoseLaya (Gabriel Laguna)
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , , , , , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu