Jak nosit legíny?

Publikováno v Kategorii Dámské oblečeníLegíny jsou módním hitem už několik sezón a nezdá se, že by byly na ústupu. Právě naopak! Tento pohodlný kus oblečení, který má v šatníku prakticky každá žena, je možné nosit téměř kdekoliv. Faktem zůstává, že některé ženy se omezují při nošení legín pouze na domácí použití, ať už z důvodu nedostatečného sebevědomí nebo nespokojenosti s postavou. Legíny ale můžou nosit všechny ženy. Stačí si je pouze správně obléci a vytvořit kombinaci, která bude lichotit vašim křivkám.

Legíny 5 x jinak

 leginy2

Legíny můžete originálně a zajímavě kombinovat rozmanitými způsoby. Snad nejznámější je použití legín s minišaty nebo dlouhým tričkem. Tato kombinace vkusně zakrývá zadní partie, je pohodlná, rychlá a pořád stylová. Legíny se dají také použít na místo kalhot. Ženy s dostatkem odvahy si mohou vzít legíny, top a slušivý blejzr nebo legíny tričko či top a mikinu. Je opravdu jednoduché vytvořit s pomocí legín sportovní, ale i elegantní outfit. Decentnější, ale svěží kombinace můžete také vykouzlit s tunikou a legínami. Další oblíbenou variantou jsou outfity vytvořené z trička nebo topů, sukně a samozřejmě legín. V neposlední řadě můžete při hře s geniálními legínami zapojit také kraťasy. Velkou výhodou je fakt, že k legínám se hodí tenisky, žabky, balerínky, ale bát se nemusíte ani nízkých kozaček či dokonce lodiček a módní obuvi na klínku. Jedny legíny a nekonečně mnoho možností, jak je zapojit do vašich fashion modelů.

5 důvodů proč nosit legíny

 leginy3

Prvním důvodem je rozhodně jejich univerzálnost a široké možnosti použití. Dalším důvodem je rozhodně komfort a pohodlnost. Nic vás netlačí, nic neškrtí a nebrání v pohybu. Legíny by vám neměly chybět také proto, že umí v chladnějším počasí příjemně zahřát a neroztrhají se tak snadno jako punčocháče. Čtvrtým důvodem jste vy sama. Dejte na odiv své přednosti! Posledním důvodem jsou příznivé ceny, díky kterým si může každá žena pořídit stylové a stále moderní legíny. Staňte se i vy součástí „legínového šílenství“!

Autor úvodního obrázku: Idhren

Autor obrázku v textu:  ph.angel

Autor obrázku v textu:  fervent-adepte-de-la-mode
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , , , , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu