Šortky a kraťásky – které na léto vybrat?

Publikováno v Kategorii Dámské oblečeníLéto je čas krácení a to by se mělo týkat i vašeho šatníku. Místo dlouhých kalhot se poohlédněte po šortkách a kraťasech, které jsou na léto tím pravým ořechovým! Na obdiv tak můžete dát své nožky nebo lýtka. V tomto článku se dozvíte, jaký střih sluší vašemu typu postavy a z čeho vybírat. Letos zaručeně frčí syté barvy, květinové potisky, vzorované modely i obnošený vzhled!

Letos se nosí

leginky

Kromě těchto kraťásků v šatníku unosíte i pastelové barvičky a zavazovací střihy s apartními šňůrkami, které neslouží jen ke stažení, ale i jako ozdobný prvek. Pro silnější postavy se pak nabízí i varianta kalhot ke kolenům. Existují typy žen a dívek, které si mohou dovolit nosit všechny střihy a modely. Pro něžná pohlaví, která nemají tolik štěstí a nemohou se pochlubit dokonalou postavou, se nabízí i jiné varianty, ve kterých schovat nedostatky nebo zamaskovat nadbytky. Pro ženy se silnějšími stehny jsou bohužel passé všechny krátké varianty, které sahají do půli stehen. Vyvarovat byste se měla i upnutých modelů, nebo je alespoň kombinovat s prodlouženými topy a tunikami a vyššími podpatky nebo platformami. Vysoké obutí vás opticky prodlouží a zeštíhlí nohy. Ideální délka pro ženy se silnějšími stehny je ke kolenům a využijete určitě i trendy volné bermudy. Ani ženám s objemnějšími lýtky nebudou všechny střihy sedět. Raději se zaměřte na capri délku – zkrácené kalhoty sahající do půli lýtek. Pokud se můžete pochlubit štíhlými stehny, dopřejte si i krátké šortky. A co dělat, když oblékáte velikost XXL? Nezoufejte, ani silné nohy nemusí být překážkou, jak se dokonale vyletnit. Vsaďte na splývavé plátěné kalhoty dole mírně rozšířené nebo si oblečte volnou hladkou delší sukni.

sukně

A co doporučit těm z vás, které potřebují schovat celulitidu? Zkuste po vzoru celebrit nosit upnuté elastické legíny nebo šortky, které vám na těle vytvoří druhou kůži. Nebo si pod šortky vezměte tmavé legíny. Anebo se na pomerančovou kůži přestaňte soustředit, stejně tak, která z nás ji nemá?

Autor úvodního obrázku: emelec

Autor obrázku v textu: …love Maegan

Autor obrázku v textu: GabboT
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu