Objevte styl, který udává rytmus

Publikováno v Kategorii Ostatní módaPatříte k obdivovatelům hudebních ikon, podle kterých se řídí nejen váš osobitý styl, ale také šatník? Pak možná patříte i vy k milovníkům hudebníků, kteří nosí outfit plný detailů, nesourodých prvků a nechávají vzniknout zcela novému stylu, jenž si získává stále rostoucí oblibu. Podivujete se, jak někdo může nosit manšestrové kalhoty, kšandy a baret? Vyzkoušejte tento styl také a uvidíte, jaké pohodlí i praktičnost v sobě skloubí!

Chci být jako kytarista

 kytara2

Pokud se řadíte mezi fanoušky kytaristů a váš šatník už skrývá pouze rocková trička, ošoupané a seprané kalhoty, možná byste měli zapracovat na své osobnosti. Co takhle se zkusit naučit hrát na kytaru? Připadá vám to šílené? A pročpak? Kurzy jsou určeny pro malé i velké hudebníky a nemusíte se vůbec ničeho obávat. Zkušení lektoři vás naučí ovládat strunu po struně. Navíc sami zjistíte, zda vás „kytarování“ baví nebo zůstanete pouze u hvězdného šatníku. Pokud již máte nějakou, třeba že malou, praxi v hraní na kytaru, můžete si vyzkoušet hru na elektrickou kytaru. Ta se řadí mezi jeden z nejdůležitějších hudebních nástrojů dvacátého století a hodí se na řadu hudebních stylů. Ten svůj můžete objevit třeba v jazzu, blues nebo funky. S elektrickým nářadíčkem ale klidně zahrajete rock i metal. Pokud se tedy rozhodnete investovat do nákupu takové hudebniny, dbejte při výběru na typ, použité dřevo, konstrukci i snímače a hardware.

 kytara1

Velký výběr i cenové srovnání nabízí webové stránky www.ehudobniny.sk, kde najdete mimo jiné bohatou nabídku dětských kytar. Proč by se už teď vaše dítko nemohlo vydat po stopách slavných kytaristů, vašich vzorů? Nezapomeňte také zhodnotit nabídku akustických kytar, které jsou vhodné například pro hraní folku, bluegrass či nestárnoucí country muziky. U těchto kytar se používá trsátko a od ostatních typů se liší především tvarem a tím i svým specifickým zvukem.

Autor úvodního obrázku:  Laís Mendes

Autor obrázku v textu:  Bassomatic

Autor obrázku v textu:  wheelzwheeler
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu