Trendy pokrývky hlavy

Publikováno v Kategorii Módní doplňkyČepice, šátky nebo klobouky patří mezi důležitou součást dámského šatníku. Proč? Klobouky a čepice dokážou úplně pozměnit outfit a dodat mu zcela nový šmrnc, stejně jako vašemu celkovému vzhledu. Rozmanité a pestré čepice by ženám, dívkám neb slečnám rozhodně neměly chybět, vždyť výběr je obrovský! Dobrou zprávou je, že také klobouky se v posledních letech vracejí do dámských šatníků a vy si tak můžete se svým stylem pohrát ještě mnohem více.

Nebojte se být trošku jiná

 klobouk

Čepice jsou nejen veselým, ale i běžným prvkem celoročního outfitu, zatímco elegantní klobouk přitáhne zvědavé pohledy okolí. Dámské klobouky, kterých existuje nepřeberné množství, dodávají celkovému vzhledu eleganci, vkus a styl, ale nepřipraví vás o pohodu a určitou nedbalost, pokud ji chcete v outfitu zachovat. Klobouky se skvěle hodí ke kabátům, sáčkům, ale také svetrům a šatům. Nebojte se být jiná! Dejte na odiv svůj vytříbený styl a obohaťte svůj šatník o originální klobouk, který vám okamžitě pomůže osvěžit a zpestřit váš módní styl.

 čapica

Mezi trendy pokrývkami hlavy, co zrovna letí, najdete beranice, vlněné kulichy, neónové čepice a také baseballky. Beranice a kulich jsou čistě podzimní a zimní záležitostí, zatímco baseballové čepice si nejvíce užijete v příjemném jarním a letním období. Neónové čepice patří mezi módní hit již druhou sezónu. Máte ráda červenou, žlutou nebo růžovou? Nebojte se ji mít na čepici, která vám svou rozverností a nápaditostí rozzáří celý den. Neónové čepice jsou vyráběny v různých křiklavých barvách a nosí se ke všemu bez ohledu na to, zda jde o sportovní model nebo ležérní outfit. Klobouky a čepice můžete nosit prakticky kdykoliv a kamkoliv, vlastně ani nemusíte moc řešit fakt, jestli máte na sobě džíny, sukni nebo legíny. S kloboukem nebo čepicí nic nezkazíte!

Autor úvodního obrázku:  brackenonline

Autor obrázku v textu:  Idhren

Autor obrázku v textu:  ryandaleysd
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu