Odvážné outfity (nejen) na letní party

Publikováno v Kategorii Dámské oblečeníChystáte se na nějakou letní gril party nebo taneční akci pod širým nebem? Nebuďte za nudnou a slušnou – naopak – probuďte v sobě odvážnou sexy dračici! Pomůžou vám k tomu ty správné módní kousky, se kterými budete stylová, zajímavá a nepřehlédnutelná. Blýsknout se tak můžete v metalických barvách, flitrech, vyrazit na vysokých podpatcích či botičkách s platformou anebo si pohrát s doplňky. Které pravidla je třeba ale dodržovat? Máme pro vás pár tipů, se kterými budete hvězdou každého mejdanu a večírku.

Kontrast a doplňky

 party šaty

Při výběru oblečení si dejte pozor na kontrast. Vždy volte dva zcela odlišné prvky. Ať už to bude třeba objemná tylová sukně, kterou vyvážíte drsnou kůží sáčka nebo bundičky do pasu. Nezapomínejte také na doplňky, kterou v tomto případě může tvořit například metalická kabelka. Důležité je také líčení. Tento rok se ponese léto v metalických barvách a odstínech, ale nezapomeňte na heslo „v jednoduchosti je krása“ a „méně znamená někdy více“. Nechcete působit jako drsná rockerka nebo metalická drsňačka? Pak vsaďte na květiny. Ty nemusí být pouze podobu šperků, ale komu nechybí odvaha, vynosí květiny i ve vlasech. Probuďte v sobě fantastickou vílu, která má v rozpuštěných vlasech zasazeny květiny. K tomu stačí obléci jednoduché růžové šatičky nebo využít pestrou nabídku z neonových kolekcí, které zahltily módní pulty. Ke květinám se báječně hodí zlaté doplňky, třeba kabelka nebo botičky. Téměř na každou divočejší akci můžete předvést své uvolněné já oslepujícími materiály v kovových odlescích. Hodí se flitry, nablýskané módní kousky a metalické botičky. Buďte oslnivá! Báječně vypadají třeba kožené šaty s metalickými flitry a leskle černé doplňky, které jsou elegantní a odvážné zároveň. Pokud máte výstavní postavu, pak vsaďte na efektní šaty. Jsou ideální volbou v horkých letních dnech. Krátké stříbrné šaty nebo zlaté volné? Záleží pouze na vaší fantazii.

 šatičky

Sexy dračicí můžete být i pomocí střídmějších modelů. Letos jsou žhavým tipem šortkové overaly, které se dají snadno kombinovat. I tak jednoduchý model můžete ozdobit vypasovaným sáčkem, krajkovým kabátkem nebo botičkami se zavazováním okolo lýtka. Nezapomeňte na doplňky, ať už vlasové nebo náhrdelníky, náramky a prsteny, svůj model přivedete k dokonalosti i správně zvolenou obuví a kabelkou či psaníčkem.

Autor úvodního obrázku:  nikilynn

Autor obrázku v textu:  Leather fashion fashionista

Autor obrázku v textu: PRAM Consulting
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , , , , , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu