Ozdobte vlasy stylově!

Publikováno v Kategorii Módní doplňkyPokud patříte i vy mezi milovnice vlasových doplňků, určitě by vám neměla chybět základní výbava. Do té se nepočítají pouze gumičky a čelenky, ale i další spony a sponky, které spoutají vaši hřívu a zároveň ozdobí. Blýskněte se třeba se sponkami se zvířátky nebo skřipcem s kamínky Swarovski!

Barvy motivy a tvary

Proč zůstávat u klasiky? Obyčejné sponky nahraďte výraznými a blyštivými puzetami či třpytivými sponkami v trendy módních barvách. Perfektně se hodí na nejrůznější příležitosti – ať už se chystáte do práce, kina nebo hledáte vhodnou ozdobu na formální večer s rodinou, nebojte se využít šmrncovních skvostů, které ve vašich vlasech nikdo nepřehlédne!

5081935522_7c5c127081_oChcete být originální?

Pokud zrovna nepatříte k nadaným kadeřnicím, které dokáží vytvořit na hlavě dokonalé kreace, ozdobte si uhlazený účes elegantní sponkou nebo nepoddajné vlny zkroťte designovým skřipcem nebo třpytivou gumičkou. Ozdobit se tak můžete třeba motýlkem s kovovou konstrukcí, skřipcem posetým drobnými a zářivými kamínky nebo gumičkami s přidělanými květinami či zvířátky. Vaše oblíbené motivy najdete i na čelenkách. Ať už zvolíte společenské provedení většinou z kovu a krystalků, stylově bude vypadat ve vašich vlasech i čelenka s výraznou mašlí, široká čelenka s barevným potiskem nebo třeba čelenka s přidělanými pérky na řetízku.

3360840647_63c4f0db09_bOrnamenty, atypické ozdoby i retro

Ve vlasech můžete nosit prakticky vše, co se vám líbí. Stylové jsou doplňky v barvách safari, ozdobte se třeba zebří čelenkou, chlupatou gumičkou z pavích per! Na oblibě neztrácí ani tradiční dřevěné spony, na kterých jsou vyryté ornamenty. Opravdový originál v podobě dřevěného šperku můžete věnovat také jako suvenýr či dárek k narozeninám. Zapomeňte na obyčejný plast, vyzkoušejte třeba slonovinovou kost nebo exotické dřevo. Ručně vyrobené tvary, neotřelé náměty a osazení drahými kameny vás účes obzvláštní a otočí se za vámi nejedny oči. Buďte krásná, buďte neobyčejná!

Autor úvodního obrázku:LuluSplendor

Autor obrázku v textu: Natural hair styles

Autor obrázku v textu: ecletic_pixie
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu