Móda ve stylu hippie!

Publikováno v Kategorii Dámské oblečeníHippie známe jako květinové děti, které se na protest politické situace a válkám postavili vzdorovitě své době. Mír, láska, tolerance a nezájem o materiální zabezpečení bylo typické pro hippie. A to se samozřejmě promítlo nejen do jejich stylu života, ale i oblékání. Ve světě módy se s hippie stylem neustále setkáváte. Jde o vkusnou a jednoduchou módu, která dá vyniknout vaší osobnosti a přirozené kráse. Pořiďte si i vy pár hippie kousků!

Nejen letní modely s dokonalou harmonií

Hippie Trippie

Oblečení ve stylu hippie přináší veselé a pestrobarevné kombinace ve spojení s hezkými střihy a elegantními detaily, které z něj dělají naprosto originální a nezaměnitelnou módu. Určitě nejznámějším prvkem hippie módy jsou květiny a symbol míru, které přetrvaly dodnes. Šaty, košile a trička jsou velmi často právě s motivem různorodých květin. Symbol míru najdete na tričkách a v podobě všelijakých doplňků jako jsou například prsteny, přívěsky, šátky či opasky. Když si koupíte šaty, můžete očekávat příjemný střih a lehké nošení. Vaše postava budete vypadat velice pěkně a budete působit romantickým a veselým dojmem. Dlouhé šaty zdobené batikou nebo květinami jsou volné a jen velmi těžko u nich budete hledat ramínka. Vesty ve stylu hippie jsou kratší volnější plné třásní. K hippie patří samozřejmě i kalhoty do zvonu. V minulosti je oblékali muži i ženy, dnes se s nimi setkáváme víceméně na ženách.

Rozzářený šatník v šedivé zimě

hippie3

Sandály se rovněž chlubí třásněmi a jednoduchým líbivým stylem. To samé platí vlastně i pro kabelky a další doplňky. Nesmíme zapomínat ani na čelenky a spony, které jsou často ve tvaru květin nebo s copánky. Korálky a korálkové čelenky dokážou celý model povznést tak, že se z vás stane optimistická a svůdná žena plná něžností. Inspirace hippie módou neustane asi nikdy. Proč taky? Volnomyšlenkářská móda vymykající se mnohdy strohým a neosobním trendům patří již řadu generací k možnosti, jak vyjádřit své lepší já. Uvolněte se a kupte si taky veselý a pohodový hippie model i vy.

Autor úvodního obrázku:  Bashamphoto

Autor obrázku v textu:  LaCesLice

Autor obrázku v textu:  Ausra Osipaviciute
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu