Pánové, už máte ve skříni nové kousky oblečení na sezonu jaro-léto 2022?

Publikováno v Kategorii Ostatní módaAť už jste mužem mladým nebo starším, vždy byste si měli s příchodem jara zakoupit alespoň nějaké nové a trendy oblečení a vyřadit něco, co nenosíte, nebo vám barevně či střihově nelichotí. Co by vám letos mohlo udělat radost, skvěle posloužit a udělat z vás muže, o kterého je u žen zájem?

Hezké tričko ve světlé barvě

Mlýnek pánské tričko, foto: bastard.cz

Je velká škoda, že mnozí muži volí v drtivé většině případů jen modely v tmavých barvách. Přitom letní pánská trička umí být pestrá, veselá, zajímavá, s humorným potiskem např. od Bastard.cz. Pokud se řadíte k mužům, kteří nosí jen tmavě modrou, černou, šedou nebo zelenou a hnědou, kupte si určitě tričko ve veselé barvě. Co třeba žluté? Nebo červené či bílé? Když bude mít legrační potisk, máte vyhráno, taková trika jsou dnes skutečně IN. V letních barvách vynikne vaše opálení, výborně se vám bude kombinovat s nejrůznějšími barvami kalhot, bude působit letně a uvolněně. Drtivou většinu mužů světlé triko také vzhledově omladí.

Rozepněte si knoflíky u košile

Do prostorné šatní skříně doplňte i košili s krátkým rukávem v příjemném bavlněném provedení. Když bude vedro, budete si ji moci rozepnout dle libosti a nechat se ovívat příjemným vánkem. Navíc můžete dát na odiv vaši hruď, ať už je udržovaná nebo zarostená. Své příznivkyně si nachází oba dva typy.

Myslete na trendy ponožky

Bez ponožek spousta mužů neumí a nemůže fungovat. Doplňte šuplík o nové srandovní pánské ponožky v klasické délce i ty kotníkové. Nosit je budete ke kraťasům, a tak se pobaví všichni, kdo jsou všímaví a s nimiž usednete na lavičce v parku, zahradní párty nebo třeba s nimiž se potkáváte cestou do práce či v práci. Pokud půjde o jednobarevné ponožky s obrázkem, je docela jedno, s jakou barvou ostatního outfitu je zkombinujete. Pokud budou vícebarevné, volte je spíše k jednobarevnému oblečení.
Líbil se vám tento článek?

Štítky:

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu