Kosmetika z mořských produktů

Péče o pokožku je důležitá

Publikováno v Kategorii KosmetikaObzvláště nyní v zimě je třeba o pleť řádně pečovat. Vlivem nízkých teplot je extrémně vysušována a dehydratována. Každá žena by proto měla používat výživné kosmetické přípravky, které obsahují velké množství různých vitamínů a minerálů. Velmi výživné jsou kosmetické přípravky Sea of Spa, tato kosmetika Mrtvého moře dodává dostatek hydratace vaší pokožce, která díky tomu získá ztracený tonus, je krásně vypnutá a hladká. Již po krátké době sama poznáte rozdíl.

V čem tedy spočívá kouzlo kosmetiky Sea of Spa? Přírodní kosmetika Sea of Spa je vyrobena na bázi skutečně přírodních látek, ty nejvýživnější části získává z Mrtvého moře, které je jedním z nejbohatších přírodních zdrojů vitamínů, minerálů a stopových prvků. Díky vysoké koncentraci solí je Mrtvé moře živými organismy takřka neosídleno, proto je nazýváno mrtvým. Nicméně najdeme zde rostlinu, která slouží jako zdroj nejrůznějších zdraví prospěšných látek, je jí mořská řasa Dunaliella, která se dokázala adaptovat na extrémní podmínky v Mrtvém moři a přežívá zde. Kosmetika z Mrtvého moře je velmi prospěšná zejména pokožce a to i v případě léčby kožních onemocnění, nicméně má pozitivní vliv také na svaly a krevní oběh. Používá se jako součást léčby revmatu nebo celulitidy. Celkově mají tyto kosmetické přípravky velmi pozitivní vliv na zdraví.

Kosmetika Mrtvé moře nabízí několik řad výrobků obsahujících velké množství živin a vitamínů, stačí si jen vybrat. Jednou z nich je Bio Spa Triple Effect Complex. Tyto výrobky obsahují jedinečné přírodní minerály z Mrtvého moře v kombinaci s mořskými řasami Dunaliella. Další významnou přísadou jsou životně důležité aktivní vitamíny s omega-3, omega-6 a omega-9 mastnými kyselinami, které mají taktéž jedinečné vlastnosti a pozitivní efekty v péči o pleť. Díky těmto bio přípravkům získá vaše pleť tu nejlepší péči, kterou může dostat.
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu