Pravidla čištění pleti

Publikováno v Kategorii KosmetikaČištění pleti je důležité z mnoha důvodů. Prvním je samozřejmě její svěží a zdravý vzhled a hned za něj bychom mohli zařadit předcházení vzniku vrásek. Čištění pleti je ale důležité také pro přijímání následné péče, jako jsou různé oživující či regenerační masky nebo obklady. Navíc svou pleť zbavujete nečistot, které způsobují unavený a nezdravý vzhled pokožky. Tyto obecné pravdy jsou vám asi dobře známé, ale víte, jakých pravidel byste se při čištěné pleti měly držet tak, aby bylo opravdu účinné?

Nezanedbávejte čištění ráno ani večer

 face

Ani u čištění pleti se nevyhnete striktní pravidelnosti, díky které vaše pleť bude zářit. Stejně jako je potřeby si čistit zuby dvakrát denně, nebo se při hubnutí držet dietního plánu, i vaše pleť vyžaduje pravidelnou péči. Pleť čistěte před použitím krému, večer než ulehnete do postele, je nutné smýt veškerý make-up a také pokud máte možnost během dne své pleti ulevit od různých nečistot, prachu a mastnost, tak to udělejte. Pouze pravidelnost zajistí viditelné výsledky! Při výběru kosmetických přípravků, bez kterých se čištění pleti neobejde, nezapomínejte na typ vaší pokožky. Jednotlivé kosmetické přípravky jsou dnes již velice dobře označeny a tak by nákup odličovacích přípravků, jako jsou mycí gely, čistící mléka a tonika neměl být žádný problém. Při odličování používejte nejdříve mycí gely nebo mléka a teprve až potom tonikum.

Co ještě pleť rozzáří?

 skin

Péče o pleť vyžaduje nejen denní procedury, ale také péči, kterou byste si měly dopřát zhruba jednou za týden nebo měsíc. Použití peelingu a pleťových masek by se mělo provádět jednou týdně a komplexní čištění pleti u profesionální kosmetičky za použití speciálních přípravků a metod, byste si měly dopřát alespoň jednou měsíčně. Pravidelná a důkladná péče bude na vašem obličeji jasně znát. Dejte stop unavené a nevzhledné pleti!

Autor úvodního obrázku: PHOTO VANOVA

Autor obrázků v textu:  wearandcheer

 
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu