Punčocháče do nepohody

Publikováno v Kategorii Ostatní módaTeplo, sluníčko a nebe bez mráčků nás potká zase až příští rok. Teď se můžeme těšit na barevný podzim, chladnou zimu, šedou oblohu a kupu sněhu. Pro mnohé podzimní i zimní období znamená omezit se v módě, kterou má rád. Sukně a šatičky nebo kraťásky bohužel musejí jít stranou. Když se ale zamyslíte, tak proč vlastně? Punčocháče do nepohody vám nošení oblíbených letních modelů umožní.

Hřejivé a praktické

punčochy oranž.Punčocháče určené na zimu vás krásně zahřejí. Použité materiály jako je akryl, polyamid nebo bavlna zaručí, že vaše nožky bylou neustále v teple, ale zároveň zachovají jejich sexy vzhled. Nemusíte se obávat, že budete vypadat jako sibiřská medvědice. Vybírat můžete z jednoduchých a jednobarevných punčocháčů. Je už pouze na vás jestli zvolíte klasické barvy jako je černá nebo šedá, které se hodí do práce i na večírek, nebo budete odvážnější a šedivou zimu prozáříte červenými, žlutými, fialovými nebo třeba modrými punčocháči. Veselé barvy v kombinaci s kraťasy nebo sukněmi vám dodají svěží nádech a šmrnc. I v zimě se můžete pořádně rozdovádět. Nohy můžete nechat vyniknout také ve vzorovaných punčochách.

Vzorované, barevné, pletené…

punčochy modréNeumírající kostky, kosočtverce a pruhy vaše modely udělají sexy a opticky je prodlouží. Různé aranže vzorů ať už vodorovné, šikmé nebo v kombinaci dělají punčocháče zajímavým a elegantním zbožím. Setkat se můžete s různými geometrickými tvary nebo jemnými ornamenty či květinami. V takových punčocháčích budou vaše nohy nepřehlédnutelné a vy se můžete stát královnou jakékoli společenské akce.

mix barevZimní punčocháče zachovávají krásu vašich nohou a zároveň vám dopřejí oblékat si šaty a sukně i v zimě. Dámy, nemusíme si nic nalhávat. Pro muže chceme vypadat svůdně a smyslně po celý rok a každé poohlédnutí nám dělá dobře. Toho se naštěstí nemusíme vzdávat. Nechte vyniknout své nohy i v chladných dnech. Zimní punčocháče ve vaše šatníku nesmí chybět!

Autor úvodního obrázku: mallorySmith

Autor obrázků v textu: joan!ta

Autor obrázku v textu: Sdean641

 
Líbil se vám tento článek?

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu