Šperky jako v bavlnce

Publikováno v Kategorii Módní doplňkyHodinky a šperky patří bezesporu mezi věci, které mají nejen finanční ale i citovou hodnotu. Zčernání šperků nebo hodinek, jejich poškození nebo rozbití při pádu je velká nepříjemnost, která může být i nenapravitelná. Abyste o své cennosti nepřišli, měli byste je uchovávat a ukládat do boxů či šperkovnic. Ty mohou být nenápadné i výrazné, jednoduché i plné detailů. Správným uložením šperků a hodinek nedáte šanci působení světla ani vlhkosti a ani neomalený pohyb vás nerozhodí.

Skladujte šperky tak, aby byly stále zářivé

šperkovnice

Elegantní a velice vkusný sortiment můžete najít například v internetovém obchodě www.vipgold.sk. Boxy na hodinky umožňují uložení více kusů i ve větších rozměrech. Znamenitý design boxů skvěle zapadne do interiéru. Vybírat můžete z kožených nebo kovových boxů v černé, hnědé či bílé barvě. Vrchní dvířka jsou prosklená a tak může kdokoli obdivovat vaše krásné hodinky. Když přijdete domů z práce nebo večírku sundáte si i šperky, které z vás dělají nepřehlédnutelnou a šarmantní osobnost. Šperkovnice jsou tím nejlepším místem, kam odložíte šperky. Vybírat můžete z různých variant. Máte rádi dřevěnou klasiku? Dáváte přednost trendy stylu? Nebo byste raději romantickou hrací šperkovnici či elegantní kousek? Bez problému! Špičku mezi šperkovnicemi, ale hledejte pod názvem Friedrich Lederwaren. Do detailu propracované šperkovnice plné luxusu a vkusu s různým uspořádáním členěním úložného prostoru vás jednoduše nadchnou. Nenechte dále šperky ležet u umyvadla nebo poličce. Šperkovnice vám nabízejí elegantní způsob jak bezpečně uložit všechny vaše šperky.

 náhrdelník

Krásné šperky z vás udělají zářící hvězdu. Lesk, třpyt a působivý design zvýrazní tvář a vyčarují okouzlující dekolt i půvabné ruce. Nedopusťte, aby šperky o svůj oslnivý lesk přišly právě kvůli špatnému zacházení a věnujte jim tu správnou péči.

Autor úvodního obrázku:  Lisa-Mari

Autor obrázku v textu:  Javcon117*

Autor obrázku v textu:  Camilla Taylor
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu