Schovejte své poklady do šperkovnice

Publikováno v Kategorii Ostatní módaPatříte mezi milovnice bižuterie nebo drahých šperků? Pečujte o své cennosti s úctou a láskou a nezapomeňte jim dopřát místečko v polstrované šperkovnici nebo toaletce. Už nikdy více zauzlované řetízky nebo hledání chybějící náušnice, mějte ve svých pokladech pořádek a přehled!

Vybíráme tu správnou

Před nákupem šperkovnice si nejprve udělejte inventuru mezi vašimi šperky, abyste zjistily, kolik jich máte. Kolik párů náušnic máte k pověšení, jaké řetízky a brože chcete uschovat a podle toho snadno zjistíte, jak velkou šperkovnici potřebujete. Maličké jsou sice roztomilé, ale nebude vás těšit, když se vám budou šperky zamotávat a mačkat. Pokud vlastníte jedny náušnice, jeden řetízek a tím je výčet vašich klenotů u konce, postačí vám originální designový věšák, na který pověsíte všechny šperky. Vybírat můžete ze stylové ruky, stromečku nebo organizéru, který přehledně a zároveň moderně pojme všechny blyštivé kousky. Pokud zbožňujete prstýnky, neváhejte vybírat speciální šperkovnice a držáky na prsteny.
3368243731_9d3ec5533e_o

Kvalita versus kvantita

Šperkovnice by měla být sama o sobě ozdobným prvkem, který si můžete vystavit třeba v ložnici, šatně nebo obývacím pokoji. Kvalitní zpracování se sice odrazí na ceně, ale poskytne pohodlí všem vašim pokladům. Vybírejte šperkovnice s měkkým polstrováním a hladkým povrchem, nejlépe sametem nebo semišem. Z látky nesmí vyčnívat jakákoliv vlákna, o které by se mohly šperky zachytit. Každá šperkovnice by měla mít samostatné přihrádky, abyste mohly šperky rozdělit a nedocházelo tak k odírání a poškození třeba méně odolné bižuterie. Náušnice i náramky by měly viset, prstýnky ochrání polstrovaná přihrádka. Náhrdelníky pořádně namotejte na polštářek nebo výstelku a uschovejte do boxu. I levné kousky tak neztratí na barvě a nebudou od prachu.
SONY DSC

Alternativy

Jestliže patříte do skupiny žen, která denně obléká stejné šperky a sundává je pouze na sport či spánek, postačí vám bohatě stojánek na drobnosti. Pokud jste ale milovnicí hodinek, řetízků a náušnic, jistě oceníte přehledný a patrový kufřík, který je praktický a zároveň nabízí dostatek místa na nové úlovky. Jestli jste se nenašly ani v jedné kategorii, možná potřebujete plnohodnotný toaletní stolek, u kterého strávíte spoustu času nejen výběrem těch správných šperků, ale i samotným líčením a česáním. Toaletka je ideálním řešením se spoustou úložného prostoru a oživí interiér.

Autor úvodního obrázku: javcon117*

Autor obrázku v textu: winterswan

Autor obrázku v textu:  Valerie Everett
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu