Po stopách Rihanny

Publikováno v Kategorii Dámské oblečeníSvětoznámá barbadoská zpěvačka je idolem mnoha dívek a žen, ale i mužů. Chytlavý rytmus a vášeň, kterou umí vložit do svých songů, je patrná i na jejím šatníku. Chtěly byste i vy pochytit trochu z jejího žhavého temperamentu? Pokud vám nechybí sebevědomí a odvaha, pak se do toho můžete s chutí pustit. Rihanna dokáže kombinovat velice odvážné a divoké kousky a přesto si zachovat eleganci a ženskost a možná právě proto je považována za jeden ze sex-symbolů současné doby.

Andělsky čistá ďáblice

 rihanna1

Rihanna představila svou první módní kolekci loňskou zimu na London Fashion Week. Kritika ji nepřijala s nadšením, a vypadá to, že se Rihanna lépe prezentuje vlastním oblečením než tím, co navrhla. Nicméně možná v této kolekci věnované podzimu a zimě najdete nějaký kousek, který by vás mohl oslovit. Kolekce je plná velice žhavých kousků, přesto, že se jedná o zimní modely. Krátké sukýnky a topy unosíte spíše v létě. Pokud jste milovníci streetové módy, oceníte teplákovky či baseballové bundičky.

 rihana2

Podívejme se však na samotnou Rihannu. Umí perfektně sladit oblečení, boty i doplňky. Září v šatech se skládanou sukní, ale i v obyčejných džínových kraťasech s košilí. Pokud byste chtěla být hvězdou letní párty, odhoďte stud, oblečte si krátké kraťásky, které doplníte volným tričkem nebo přiléhavým topem, nezapomeňte na džínovou bundu, vlasy ozdobte šátkem a na nohy nazujte nedbalé tenisky nebo úplný opak, a to lodičky. Na krku by se vám měl hýbat pořádně tlustý řetízek a v uších originální náušnice nebo velké kruhy. Rihanna se často obléká také do přiléhavých krátkých šatů. Odhalená záda a nepřehlédnutelné barvy jako zlatá, růžová či ostře červená z vás udělají sexy dračici. Rihanna vsází na svůj sex-appeal a sebevědomí, které ji dovolí oblékat odvážné modely. Probuďte i vy v sobě „Rihannu“ a dejte vyniknout svým křivkám a ženskosti.

Autor úvodního obrázku:  Bob Xu

Autor obrázku v textu:  Bob Xu

Autor obrázku v textu:  Nickis Fabbrocile
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , , , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu