Stradivarius – španělské umění

Publikováno v Kategorii Ostatní módaJak by se dalo označit španělské módní umění jedním slovem? Jednoznačně Stradivarius. Pokud máte pocit, že se jedná spíše o italského houslistu, jehož nástroje se dnes prodávají za obrovské sumy, pak jste na omylu. V tomto případě mluvíme jednoznačně o španělské oděvní značce, která byla založena v roce 1994. Móda značky Stradivarius ale v sobě obsahuje také velký kus umění a se světem hudby je spojena svým originálním logem. Každý kousek od této značky jednoduše poznáte podle houslového klíče, který je stejně nonšalantní jako oděvy, které Stradivarius nabízí.

Omlaďte svůj šatník

 jaro2014

Stradivarius není v České republice příliš známa, což je opravdu velká škoda. Každá kolekce je velmi ženská, sexy a elegantní. Modely jsou již na první pohled zajímavé a lišící se od běžného zboží, které vidíte v obchodech. Tak například jarní kolekce je plná neobyčejně obyčejných věcí. I tak běžné věci jako sportovní trička, košile, kraťasy nebo kalhoty mohou být úchvatné a lichotit postavě. Jarní kolekce Stradivarius je promyšlena do posledního detailu. V barvách převládá bílá, černá, modrá a jemná růžová. Najdete zde sportovní, ale elegantní džíny nebo také decentní košile, které si můžete obléci do práce, ale i na rande nebo procházku s přáteli. Saka a sukně dají ideálně vyniknout vašim křivkám, ale neodhalí víc, než by bylo vhodné. Dalo by se říci, že móda Stradivarius dopřává ženám, aby poodhalily svou krásu a staly se ještě více žádoucí a neodolatelné.

 obchod str.

Stradivarius je u nás znám především díky botám. Sandále, boty na klínu, lodičky, balerínky, kozačky nebo vycházkovou obuv si můžete pořídit opravdu za pár korun. Styl, kombinace barev a pestré varianty modelů vaše nožky ozdobí a budou určitě nepřehlédnutelnou součástí celého outfitu. Stradivarius přináší jemnost, jednoduchost, romantiku, ale také ženskost, eleganci a přitažlivost. Přesvědčte se samy a pořiďte si nějaký pěkný nový kousek do vašeho jarního šatníku!

Autor úvodního obrázku:  Fishy McFish

Autor obrázku v textu:  Mario de la Renta

Autor obrázku v textu:  Ricarda Cosima
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu