Svatba v diamantovém provedení

Publikováno v Kategorii Ostatní módaSvatební den je životním okamžikem, který si chceme uchovat v našich srdcích a mysli po celý život. Každá nevěsta chce být tou nejkrásnější a touží zažít den, který bude navždy pouze tím jejím. Není se čemu divit, kvůli svatbě podstupujeme dlouhé zkrášlovací procedury, často hubneme do šatů a snažíme se vše naplánovat do posledního detailu, aby i pro svatební hosty byl onen den úžasnou vzpomínkou plnou zábavy, smíchu a ve vzduchu poletující lásky. Ke svatebním nákupům patří také zajištění snubních prstýnků, máte už ty svoje?

S kamínky nebo bez?

 prstýnky

Spousta žen trvá na tradici, že zásnubní prsten musí být s co nejdražším kamenem, aby jej mohly vystavovat na obdiv. Díky moderním technologiím už nejsou šperky s diamanty nesplnitelným snem a můžete je ve zlatnictví pořídit za rozumnou cenu. Prstýnky se prodávají v různých velikostech, a proto před samotným  nákupem nezapomeňte vzít váš oblíbený, který pravidelně nosíte a padne vám jako ulitý. Jestliže nevyznáváte tradice, zkuste se poohlédnout po bohatě zdobených prstenech s barevnými drahokamy nebo vsaďte na kombinace odstínů zlaté. Velký úkol před vámi stojí při výběru snubních prstenů. Chcete-li nosit prstýnek celý život a ukazovat ho okolí, pak vybírejte prvotřídní prsteny, které jsou vyrobeny z té nejvyšší jakosti zlata a zaručují opravdu detailní a kvalitní dílenské zpracování. Svatební obroučky, které budete nosit na prsteníčku, mohou být hladké, se vzory, úzké s kamínky či široké. Nebojte se ani zamilované věnování, které vám bude celý život připomínat váš den.

 ¨svatba

Šperky jsou jen malým výčtem nákupu, který vás čeká. Nezapomeňte včas také na přípravu svatebního obřadu, květinovou výzdobu a výběr menu. V létě vás zasytí čerstvé saláty s opékanou rybou, v zimě si dopřejte spíše těžší jídla, která pořádně zasytí. A nezapomeňte na to nejdůležitější – je to váš den a měl by být přesně podle vašich představ. A vůbec nezáleží, zda zůstanete u svých dětských snů o kočáře nebo dáte přednost moderní svatbě na pláži při západu slunce.

Autor úvodního obrázku: 蓝上弦

Autor obrázku v textu:  ComeIlMare

Autor obrázku v textu:  Sheraton Hotels and Resorts
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu