Fertility koučing

Publikováno v Kategorii Ostatní módaNázev nebo chcete-li pojmenování fertility koučing není ještě příliš známé, přestože se jedná o velice užitečný a efektivní proces. A komu je určen? Zejména ženám a párům, které touží po dítěti, ale těhotenství bohužel stále nepřichází nebo těm, kteří prožili nešťastný potrat. Nevydařené pokusy o dítě se značně podepisují na psychice obou partnerů a rozhodně nejde o pozitivum. Nenechte se negativně ovlivnit neúspěšným početím a vyzkoušejte moderní fertility koučing.

Co můžete očekávat?

těhu

Fertility koučing se zaměřuje především na to, abyste se dostali do psychické pohody, která rovněž ovlivňuje úspěšnost početí. Je tedy vhodný pro ženy, které nemohou delší dobu otěhotnět, trpí nespavostí, stresem a pocitem bezmoci nebo pro ženy, které prodělaly potrat či neúspěšné umělé oplodnění. Fertility koučing je vhodný rovněž pro ženy, které se teprve chystají otěhotnět a chtějí se dobře připravit, zharmonizovat tělo a životní styl a snížit stres, se kterým se denně potýkáte. Rozhodně je to výborný prostředek pro ty ženy, které chtějí svůj problém nebo přípravu řešit komplexně a brát věci s nadhledem. Fertility koučing vás dostane do perfektní pohody, kdy negativní myšlenky nedostanou žádnou šanci a naopak se dostaví sebevědomí, vyrovnanost a zlepšení životního stylu.

Zvedněte si náladu!

naušnice

Abyste svou dobrou náladu podpořili před těhotenstvím i během něj, udělejte si pravidelně radost něčím krásným. Tu rozhodně dokonale podpoříte nákupem stylových a trendy šperků. Vyberte si z nádherných a okouzlujících řetízků či náušnic z chirurgické oceli, které jsou stylově zdobeny barevnými detaily. Potěšte se parfémem s omamnou vůní, novou kabelkou nebo dnem plným relaxu ve wellness centru. Nechte své tělo dokonale odpočívat a buďte krásnou a okouzlující ženou, která svou trpělivostí, vyrovnaností a pohodovým přístupem vytvoří rodinu snů.
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu