Příspěvky označené štítkem ‘bezešvé prádlo’

Kouzelné stahovací prádlo – hubnutí bez námahy

Publikováno v Kategorii Dámské oblečení

Stahovací prádlo má v oblibě stále více žen a to především proto, že jeho nošením zhubnou pár kilo jako mávnutím proutku. Jako kouzlem se najednou vlezete do jinak těsných šatů a můžete vyrazit za zábavou a klidně se pořádně najíst! Opticky zeštíhlíte, křivky dostanou ten správný tvar a vaše břicho se zmenší až o dvě velikosti. Stahovací prádlo je zkrátka jeden velký zázrak, který ocení ženy všech velikostí. Jak si ale stahovací prádlo vybrat a z jaké modely jsou mezi ženami nejoblíbenější?


Podzimní sportování ve třech vrstvách

Publikováno v Kategorii Dámské oblečení

Sportujete po celý rok? Chcete předejít onemocnění, prochlazení nebo protivné a otravné rýmě? Pak na sobě nešetřete a pořiďte si tři vrstvy, které vám umožní vychutnat si požitek z pohybu v přírodě v jakémkoliv počasí. Jak na to? Vhodně zvolené a kombinované funkční materiály se savými vlastnostmi jsou základem pro pohyb v přírodě a venku. Neomezujte se – sportujte kdykoliv!


E-shopy – dá se jim věřit?

Publikováno v Kategorii Ostatní móda

Možná také patříte k příznivcům pohodlných nákupů z domova, které vám ušetří čas a návštěvu v přecpaných obchodních centrech. E-shopy dnes už nabízejí opravdu všechno. Můžete si být ale jisti, že zboží přijde v pořádku a v požadované kvalitě? Oblečení vybírejte velice pečlivě. Myslete na to, že si ho nemůžete vyzkoušet. Pokud není u produktů podrobný popis, který zahrnuje tabulku velikostí a materiál, zkuste je poptat. V případě, že vám nepřijde žádná odpověď, pak radši tento nákup oželte. Mohlo by se vám stát, že velikost nebude sedět a není samozřejmostí, že vrácení zboží či jeho reklamace proběhne hladce.


Bezešvé spodní prádlo

Publikováno v Kategorii Ostatní móda

Spodní prádlo bez jediného švu, anglicky označováno jako second skin, by mělo být součástí šatníku každé ženy. Svůdné a sexy krajkové prádýlko je sice oblíbené, ale ne zcela vhodné na denní nošení. Pro náročné dny vybírejte hladké, pohodlné prádlo z přírodních materiálů, které skvěle absorbuje pot, neomezuje v pohybu a je příjemné vaší pokožce.


Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu