Příspěvky označené štítkem ‘bižuterie’

Užijte si léto naplno!

Publikováno v Kategorii Dámské oblečení

Letní móda nechybí v žádné skříni. A co letos obléknout? Kromě stylových plavek vám nesmí chybět další nepostradatelné trendy kousky, které unosíte k českým rybníkům, na plovárny nebo na promenády k pláži. Užijte si sluníčka dosyta a načerpejte energii v novém pohodlném oblečení, se kterým zazáříte. Objevte kouzlo přílivu s krásnými značkovými hadříky!


Sportovní styl plný elegance

Publikováno v Kategorii Dámské oblečení

Co vás napadne jako první? Samozřejmě propocená trička, kraťasy a tepláky. Ke sportovnímu stylu patří ale také notná dávka elegance v podání skládaných a áčkových sukní, které jsou velkým hitem v kombinaci s volným topem. Elegance vsazena do sportovních modelů vyloženě vybízí k nošení i na společenské akce. Užijte si příjemný pocit, kvalitní materiály a nevšední kombinace v práci, s přáteli ve městě i na dovolené. Léto je jako stvořené k novým experimentům, zkuste si najít své módní já i vy!


Dopřejte si luxusní doplňky

Publikováno v Kategorii Módní doplňky

Stále nakukujete do výloh zlatnictví a obdivujete váš oblíbený řetízek, který si ale nemůžete dovolit? A už jste si prohlédli kvalitní bižuterii, která je kvalitou a zpracováním naprosto srovnatelná, ale cenově neporovnatelná. Najděte si i vy luxusní doplňky, které vás budou zdobit na večírcích, plesech nebo vás promění v sexy dračici na diskotékách.


Tip pro chlapeckou postavu – bohatá sukně

Publikováno v Kategorii Dámské oblečení

Nemyslete si, že zajímavé a okouzlující sukýnky se hodí jen na mladé slečny a starším dámám nesluší. V tomto případě nezáleží vůbec na tom, kolik vám je let, ale jak dobře dokážete kombinovat stylové módní kousky a nosit barvy, střihy a materiály. Letošní podzim vedou nabírané široké sukně, které sluší především chlapecké postavě. Vyzkoušejte i vy různé délky a barevné kombinace, které polichotí vaši postavě!


Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu