Dopřejte si luxusní doplňky

Publikováno v Kategorii Módní doplňkyStále nakukujete do výloh zlatnictví a obdivujete váš oblíbený řetízek, který si ale nemůžete dovolit? A už jste si prohlédli kvalitní bižuterii, která je kvalitou a zpracováním naprosto srovnatelná, ale cenově neporovnatelná. Najděte si i vy luxusní doplňky, které vás budou zdobit na večírcích, plesech nebo vás promění v sexy dračici na diskotékách.

Náramky, náušnice, řetízky…

 náušnice

Kvalitní bižuterie potěší dámy každého věku. Vybírat můžete z nepřeberného množství tvarů, designu a zpracování. Letošním hitem jsou ocelové šperky, které jsou ledovou krásou zvýrazní každou ženu. Velký obdiv si zaslouží i dílenské zpracování v kombinaci několika barevných kovů, v odstínech zlaté a stříbrné. Tyto dvě kontrastní barvy mezi sebou vytváří dokonalou souhru nápadu a stylu, jež se hodí do práce, slavnostní příležitosti a neurazí ani při romantické večeři ve dvou. Za zmínku určitě stojí také stříbrné náušnice, které nejsou finančně nákladné a vy je můžete měnit podle potřeby. Stříbrné doplňky se hodí k světlým i tmavým typům žen a dokáží protáhnout nebo zvýraznit linie obličeje či krku. Líbí se vám velké kruhy, visací náušnice nebo dáváte přednost drobným pecičkám? Fantazii se meze nekladou! V každé šperkovnici by měly být ukryty jedny sváteční náušnice, třeba s perlami nebo kamínky Swarovski, které se hodí do pracovního prostředí. Na večer se můžete ozdobit blyštivými štrasovanými cingrlátky, díky nimž se protáhne krk. Pokud fandíte sepnutým vlasům v drdolu, určitě nenechte své uši jen tak a pořiďte si výrazné barevné náušnice.

 řetízek

Buďte krásná, jedinečná a okouzlující. Nemusíte hned navštěvovat drahá zlatnictví a šetřit na své vysněné šperky. Chcete-li vlastnit i vy nějaký jedinečný kousek, investujte do kvalitní bižuterie, která nečerná a zůstává stále lesklá. Luxusní doplněk pro ženu je také vhodným dárkem k výročí, narozeninám a často i ideálním způsobem, jak vyznat lásku.

Autor úvodního obrázku:  diamond_girl_77

Autor obrázku v textu:  GypsyMuse

Autor obrázku v textu:  avalilly
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu