Příspěvky označené štítkem ‘Swarovski’

Maiocci – móda pro sebevědomé ženy

Publikováno v Kategorii Ostatní móda

Švýcarská značka Maiocci nabízí exkluzivní šperky a zajímavé módní kolekce. Šperky jsou ručně vyráběné a obsahují nádherné krystaly Swarovski. Prstýnky, náramky, náušnice nebo náhrdelníky se pyšní veselými a elegantními barevnými kombinacemi. Barvy celé kolekce SS 14 jsou inspirovány jarními květinovými tóny a sladkostí cukrlátek. V kolekcích se hojně objevují různé odstíny zelené s tóny oranžové a žluté. Jednoduché geometrické tvary a linie zdobí nejeden kousek z této nové kolekce. Maiocci – to je synonymum pro mladistvou, ženskou módu, která z vás udělá silnou a sebejistou ženu doslova s mezinárodním půvabem.


Vzhůru na nákupy – 7 věcí, které musíte mít

Publikováno v Kategorii Ostatní móda

Vrhněte se na úklid vašeho šatníku a schovejte tlusté svetry někam hodně dozadu. Letošní jaro bude plné rozmanitých vzorů, barev a trendy kousků. Co by vám tedy nemělo chybět? Vydejte se na nákupy se svou kamarádkou a využijte našlapaných kolekcí v obchodech. Zaujmou vás nejen doplňky, zářivé šperky a pestrá móda, ale i botičky plné nápaditých detailů.


Blýskněte se – se Swarkovski šperky!

Publikováno v Kategorii Módní doplňky

Šperky s kryastaly Swarovski jsou elegantním doplňkem podtrhující osobnost a krásu každé ženy. Daniel Swarovski, původem z Jablonce nad Nisou, dal vzniknout broušenému křišťálovému sklu, jehož historie sahá až do roku 1895. Šperky brzy svým půvabem okouzlily dámy z USA nebo Velké Británie a velká popularita produktů Swarovski přetrvává dodnes. Značka Swarovski je rovněž velmi oblíbená mezi celebritami světového formátu a není výjimkou jejich „účinkování“ ve filmu.  Máte už také doma svou luxusní sadu šperků?


Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu