Maiocci – móda pro sebevědomé ženy

Publikováno v Kategorii Ostatní módaŠvýcarská značka Maiocci nabízí exkluzivní šperky a zajímavé módní kolekce. Šperky jsou ručně vyráběné a obsahují nádherné krystaly Swarovski. Prstýnky, náramky, náušnice nebo náhrdelníky se pyšní veselými a elegantními barevnými kombinacemi. Barvy celé kolekce SS 14 jsou inspirovány jarními květinovými tóny a sladkostí cukrlátek. V kolekcích se hojně objevují různé odstíny zelené s tóny oranžové a žluté. Jednoduché geometrické tvary a linie zdobí nejeden kousek z této nové kolekce. Maiocci – to je synonymum pro mladistvou, ženskou módu, která z vás udělá silnou a sebejistou ženu doslova s mezinárodním půvabem.

Probuďte v sobě ženskost

 šperky

Šaty z nové kolekce jsou jako dělané na nošení do práce i na večírky. Bez problému je využijete ve dne i večer. Jejich jednoduchý styl dává vyniknout především vám a nikoli mnohdy zbytečným detailům. Jsou zdobeny šikmými pruhy nebo výraznějšími pruhy v oblasti pasu a tak šikovně imitují opasky. Další kousky šatů jsou opravdu svěží jako rozkvetlá louka a ve velmi slušivých barvách. Rovněž vzory květin nejsou přemrštěné a naopak vypadají velice decentně. Ani pestré a nepřehlédnutelné barvy jako jsou sytě žlutá, červená nebo modrá se šatům Maiocci nevyhnuly. Celkově působí šaty z nové kolekce noblesně, ale i přitažlivě a romanticky. Střihy a látky jim dodávají velkou dávku svěžesti a energie.

 maiocci2

Šperky z letošní kolekce jsou přehlídkou originality, nápaditosti a naprosté fascinace. Náhrdelníky jsou větších rozměrů, ve kterých jsou zakomponovány části ve tvaru kapek a lístků a svými barvami vám nedovolí odtrhnout od nich zvědavý a obdivný pohled. Se šperky od Maiocci se váš dekolt, uši a ruce budou těšit velké pozornosti. Objevte i vy kousek švýcarské eleganci a dejte šanci oblečení či šperkům od Maiocci. Vytříbený vkus a originální styl vám nedovolí dlouho nad produkty Maiocci odolávat.

Autor obrázků: Maiocci
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu