Znáte všechny typy kabelek?

Publikováno v Kategorii Módní doplňkyKabelky se řadí mezi jednu z největších ženských slabostí. Je osobitým podpisem, který prozrazuje váš styl. Každá žena má doma několik typů kabelek pro denní i sváteční nošení, obyčejné nebo značkové.

Noste kabelku přes rameno nebo do ruky

Nejčastější styl nošení kabelky, je přes rameno. Pořiďte si ji, když potřebujete mít volné ruce. O jejím nošení totiž skoro nevíte. Je ideální na nákupy nebo na procházku. Co říkáte na elegantní nošení kabelky na předloktí? Neměla by vám chybět, když vám stačí běžný formát. Pařížanka nikdy nenosí kabelku přes rameno, vždy na lokti, a to jí dodává šmrnc. Kabelky nošené na předloktí nosí v dnešní době mnoho žen. Vypadají stylově, ale mohou se pěkně „pronést“, takže vybírejte menší až střední formáty. Když se chystáte na party nebo vám nevadí nosit taštičku v ruce, vyberte si pečlivě psaníčko, třeba se třpytkami nebo výraznými ornamenty. Ve vaší skříni by neměla chybět ani sportovní taška, kterou využijete na víkend i do fitka.

kabelky

A jaké druhy kabelek znáte? Například shopper je velká kabelka, která je něco mezi módním doplňkem a taškou na nákupy. Obvykle s tímto typem kabelky vyrážíme třeba do města, na procházku a do práce. Shopper by měl mít dostatečně velká ucha a dostatečně velký objem, aby byl schopen unést kdeco. Messenger je praktická kabelka na cesty mimo domov, kdy potřebujete mít u sebe pouze nejnutnější věci – mobilní telefon, peněženku, klíče a jiné nepostradatelné drobnosti. Psaníčka jsou velmi malé kabelky do ruky, které mohou mít poutko či řetízek. Psaníčka se hodí do společnosti – jak pro oficiální příležitosti, tak na párty a večírky či třeba do divadla.

sportovní taška

Sportovní kabelky  nezapřou sportovního ducha, ale zároveň neskryjí nic z její ženskosti a neuberou jí na přitažlivosti. I sportovní kabelka může vypadat sexy, vkusně, elegantně a stylově. Velká kabelka Weekender je uzpůsobená k přenosu velkého množství věcí, ať už sportovního oblečení, když míříte do fitka či tělocvičny, nebo nutných a potřebných věcí, když se chystáte odjet na víkend pryč. Padne do ruky všem, kteří se nechtějí tahat s nudnými sportovními taškami či batohy. Co si představit pod pojmem pytel? Jedná se o pohodlné kabelky ve tvaru pytle, které jsou ideální ve chvíli, kdy je nutné s sebou vzít například sportovní oblečení. Mínusem je, že uvnitř pytle je jen jedna kapsa, většinou se vám věci pomíchají a zpřeházejí a dlouho trvá, než najdete věc, pro kterou jste do pytle sáhla. Minikabelky jsou malé kabelky na šňůrce či řetízku a používají se tehdy, když člověk s sebou musí vzít jen ty nejnutnější věci, jako je peněženka a mobilní telefon. Hodí se jak do společnosti, tak i na procházku, do města i do přírody. Kufříkové kabelky nebo také byznys (business) kabelky jsou neodmyslitelnou součástí žen, které si domů i do práce berou různé listiny a dokumenty, které se nemohou zmačkat. Vynikají svou jednoduchostí a elegancí.

Autor úvodního obrázku:  breezewavey

Autor obrázku v textu:  alila33

Autor obrázku v textu:  Romana Correale
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu