Jaro s novou kabelkou

Publikováno v Kategorii Módní doplňkyJaro v nás probouzí novou energii, která se u každého projeví trochu jinak. Ženy většinou provětrají šatník, protřídí botník a připraví se vyjít vstříc nejnovějším módním trendům. Módní hity nejsou pouze jednoho směru, což dává šanci všem ženám najít si svůj letošní oblíbený styl. Ne jinak je tomu také u kabelek a tašek, které prostě nesmí u ženského outfitu za žádnou cenu chybět.

Buďte vidět!

 taška1

V módním světě už byly jednotlivé styly a trendy představeny a my se vám je pokusíme co nejvíce přiblížit. Letošní jaro s sebou opět přináší nevšední originalitu, kterou prostě nejde přehlédnout. Prostorné, zajímavé a zároveň pohodlné kabelky, které jsou součástí letošních jarních trendů, již dobře znáte. Stylovým crossover kabelkám a taškám neodzvonilo, ale právě naopak. S nadcházejícím jarem se můžete těšit na nové modely v úzkém provedení nebo retro stylu. Nadšené budou rovněž fanynky tzv. Bucket kabelek, které nepochybně patří mezi nejvýraznější trendy nejen letošního jara, ale také celého uplynulého roku. Řada předních módních návrhářů vytvořila novou kolekci těchto kabelek, které mohou být rozmanitě zdobeny a doplněny zajímavými detaily, což ve výsledku působí naprosto originálně. Letošní jarní zajímavostí jsou hranaté kabelky podobající se bohatě zdobeným šperkovnicím, které ale působí velice elegantně a stylově.

Buďte jako květina

 kabelka

Jaro a květiny k sobě neodmyslitelně patří. Stejně tak je tomu i u kabelek. Kabelky a tašky s výraznými a barevně nápaditými květinovými potisky vás nechají dokonale splynout s tímto příjemným a svěžím ročním obdobím, nikoli ale s davem. Pokud chcete být ale viditelná ihned, kamkoli se pohnete, vsaďte na kabelky ve tvaru třešní nebo videokazety, které do svých kolekcí zařadili světové značky Undercover a Chanel. Užívejte si jaro stylově a vyberte si svou trendy kabelku už teď!

Autor úvodního obrázku: Jennifer Ladd handmade

Autor obrázku v textu:  LMcreation

Autor obrázku v textu:  denisebrain
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu