Zamilujte se do toho pravého

Publikováno v Kategorii Ostatní módaMilujete romantické filmy, při kterých spotřebujete balíček kapesníků k otírání slz u dojemného příběhu o neutuchající lásce dvou zcela rozdílných lidí, kteří, samozřejmě jak jinak, po útrapné cestě skončí spolu v náručí a zahrnou se polibky? Že byste chtěly také svého dokonalého prince ale on má jaksi zpoždění? Poradíme vám, jak se konečně seznámit!

První zásada – pečujte o sebe

Drinking Milkshake

Váš příběh lásky může započít třeba v obchodě, kdy se se svým vyvoleným natáhnete oba dva po posledním jogurtu vaší oblíbené značky. Mnoho vztahů začíná rovněž na pracovišti, dovolené nebo během větších společenských akcí. Chcete-li se seznámit, nezapomínejte o sebe pečovat tak, abyste byla překrásnou a okouzlující ženou. Pořiďte si například nové dokonale padnoucí oblečení, vyměňte botasky za lodičky na podpatku a vyzkoušejte nový účes nebo radikální změnu. Celý nový outfit doplňte elegantní kabelkou, která zvýrazní váš styl. Kabelky skvěle padnou ke kalhotovým kostýmům, sukním či šatům a oživí i sportovní model do města. Přestaňte působit jako šedá myška a vyrazte do společnosti jako sebevědomá šelma, která hodlá odlovit svou kořist v podobě dokonalého muže!

kabelka1

Moderní doba sebou přináší mnoho společenských změn, ale i rozdílné pohledy na manželství, které se odráží na stále menším počtu sňatků a stále vyšším věkem k početí dítěte. Pokud i vy patříte k ženám, které se doposud nerozhodly, co od života vlastně čekají, napište si pro a proti, které vám vztah nebo single způsob života přináší. Jestliže žijete sama a už nechcete trávit zbytek života u sladkých romantických filmů, ale svůj život raději náležitě prožít, pak vyrazte do společnosti a začněte dělat něco pro svou fyzickou i psychickou pohodu. Pokud patříte do kategorie šťastných žen, které už našly svého vyvoleného, ale vaše drahá polovička se zatím nemá k tomu, aby před vámi poklekla nebo začala plánovat dítě, udělejte si čas na společnou chvilku a promluvte si o své budoucnosti, která může být stejně růžová jako šťastné konce vašich oblíbených slaďáků.
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu