Normcore – je trendy být netrendy!

Publikováno v Kategorii Ostatní módaNormcore patří mezi vcelku mladé a nové módní styly. Tento ale přináší něco zcela nového, kvůli čemu má takový úspěch také u lidí, kteří nechtějí mít s módou moc společného. Jeho princip a celé kouzlo totiž spočívá v obyčejnosti a plynutí s davem. Normcore je styl, který uvedl trend být netrendy, nelišit se a užívat si vlastní osobnost a individualitu bez ohledu na značku, střih či barvu oblečení. Budete i vy dalším fandou tohoto průlomového módního stylu?

Výstřednost? Pryč s ní!

 normcore2

Pokud patříte mezi lidi, kterým výstřednost vadí, pak právě normcore styl může být tím pravým ořechovým pro vás. Jak již bylo řečeno, jde o to zapadnout. Takže vytáhněte ze skříně pohodlné džíny, trička, které jsou bez zbytečných detailů a okouzlují právě svou jednoduchostí a rozmanité košile. Abyste dokonale splnili myšlenku normcore, musíte se vyhnout výrazným, razícím a výstředním barvám i střihům. V podstatě jde o to obléci si například třeba tepláky a vytahaný svetr v nekřiklavých barvách, jako byste šli například na procházku se psem v okolí vašeho domova. Jediným rozdílem je, že takto vyrazíte do ulic a přitom si užijete příjemný pocit pohodlí, komfortu a naprosté obyčejnosti, která může slušet úplně všem.

Základní pravidla

 normcore3

Normcore by neměl vzbuzovat dojem, že se o sebe nemáte starat, ale vyhnout se zbytečným výstředním prvkům. Proto se i účesy obejdou bez ozdob a výrazných stylingových zásahů. Vlasy se nosí rozpuštěné nebo v ohonu tak, jak narostly. Základem normcore jsou jednoduchá trička, košile, svetry, mikiny, vesty nebo bundy v tlumených barvách a džíny, tepláky nebo kraťasy. Obujte se do tenisek, sandálů a balerínek, které jsou zajímavé spíše svou dobrou funkčností než designem a vyrazte do ulic ve stylu, který si získal svou obyčejností miliony příznivců po celém světě. Budete k nim patřit i vy?

Autor úvodního obrázku:  the waving cat

Autor obrázku v textu:  Fashionisaparty
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu