Jaro a léto s Armanim!

Publikováno v Kategorii Dámské oblečeníArmani je jeden z nejslavnějších světových módních domů, který nabízí jedinečné outfity hned v několika módních řadách. A co si budeme povídat, každý by doma chtěl mít nějaký originální kousek nesoucí na štítku tuto slavnou značku. Možná právě kolekce, která je připravena na jaro/léto 2015, obsahuje modely, kterým prostě neodoláte.

Fascinující krása

 armani1

Móda pocházející od Armaniho je jednoduše fascinující. Samy se o tom můžete přesvědčit například u kalhot a šortek, které jsou úzkých i širších střihů, s nízkým i vysokým pasem a převážně v černé, tmavě modré, bílé a sytě červené barvě. Zní to nezajímavě, to přece můžete sehnat všude. Ale již na první pohled zjistíte, jak krásně rovné a čisté jsou střihy, jak dokážou malé detaily úplně odlišit tyto modely od běžně dostupných věcí a v neposlední řadě, že kvalita materiálů je na opravdu vysoké úrovni. V tomto stylu jsou také saka, blejzry a vesty. Opět dominuje černá, tmavě modrá, bílá a sytě červená. Střihy jsou lichotivé a podtrhnou ženskost a půvab vašich křivek. Modely šatů jsou v áčkových a pouzdrových střizích, s rukávy, ale i nápaditým zapínáním za krkem. Košile a trička výborně doplní kalhoty a saka, protože se drží stejně barevné vlny i stylu. Spojení jednotlivých modelů není vůbec těžké a vy se můžete těšit na eleganci a šmrnc, který vám Armani v této sezóně nabízí.

Nezapomeňte na boty

 armani3

Už máte vybraný outfit? Doplňte ho botami! V jarní a letní kolekci najdete pohodlné balerínky, volnočasovou obuv a především okouzlující lodičky. Jednotlivé modely působí velice luxusně. Účelná jednoduchost a lehkost působí velice stylově, přestože na většině nových modelů budete marně hledat výrazné detaily. Armani potěší ženy milující lehkou formu střídmosti, elegance a jednoduchosti a přitom výborně vystihne ženský půvab.

Autor úvodního obrázku:  Thomas Rousing Photography

Autor obrázku v textu:  Giorgio Montersino

Autor obrázku v textu:  spera.de
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , , , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu