Karl Lagerfeld zblízka

Publikováno v Kategorii Ostatní módaKarl Lagerfeld je jedno z nejznámějších jmen ve světě módy. Tato módní ikona původem z Německa započala svou návrhářskou kariéru v Paříži na konci 50. let minulého století. Karl Lagerfeld během své kariéry ukázal svůj um v mnoha předních světových domech, ale nakonec pevně zakotvil v Chanelu jako hlavní návrhář. Kontorverzní Karl přenáší určitou extravaganci, divokost a nápaditost velice vkusně do svých modelů a možná právě proto patří ke špičce mezi světovými návrháři. „Nemám rád standardizovanou krásu – bez zvláštností žádná krása není“ to je Lagerfeldův výrok, který může jednoduše popsat jeho vlastní práci.

Ikona, která inspiruje

 Karl2

Aktuální kolekce, kterou Karl Lagerfeld vytvořil, obsahuje zejména kontrastní kombinace černé a bílé a také černé a žluté nebo modré. Jednoduché střihy se nedají popsat jako klasicky elegantní. Když se zaměříme na kalhoty, pak ať už jsou to kapsy, nebo širší střih a vysoký pas či proužky po stranách kalhot, vždy v jednotlivých kusech najdete něco alespoň lehce kontroverzního. Sáčka a bundy jsou v moderním a trendy baseballovém stylu nebo vysoce elegantním s výraznými lemy. Šaty jsou kupodivu jednoduché, ale na druhou stranu rovněž fascinující. Výrazným prvkem jsou černé lemy či pásy, které rozmanitě, ale naprosto přirozeně, obepínají ženské tvary. Svetříky ideálně doplňují snad každý kousek z této kolekce. Doplňky jako kravaty, šátky, opasky nebo baseballové čepice dávají celé kolekci řízný a mladistvý nádech.

 Karl3

Karl Lagerfeld nás už více než 50 let přesvědčuje, že opravdu ví, co dělá. V jeho modelech můžete vyrazit kamkoli. V práci, na večírku i na rande vás můžou doprovázet jedinečné a neotřelé modely od Karla Lagerfelda. A to není vše. Karl Lagerfeld má na kontě svých jedinečných uměleckých děl i parfémy. Svůdná, sexy či svěží, taková můžete s parfémy od Karla Lagerfelda být v jedné sekundě.

Autor úvodního obrázku: Alex Hates

Autor obrázku v textu: Corso Como

Autor obrázku v textu: McArthurGlen
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu