Oblečte si partnerovu košili – pánský styl je IN!

Publikováno v Kategorii Dámské oblečení, Módní doplňkyNestárnoucí klasika, která nikdy neomrzí a naopak vždy překvapí. Podzimní kolekce si doslova libuje ve velkých velikostech a typickém pánském oblečení. Využijte kalhoty volného střihu, pánské vesty, maskulinní boty se šněrováním a objevte kouzlo minimalismu!

Elegantní podání pánského stylu – Marlene Dietrich

pansky stylPředstavitelkou pánského stylu je bezesporu nezapomenutelná Marlene Dietrich, která dokázala z obyčejných volně střižených kalhot udělat vrchol ženské elegance. Dokázala vyvrátit myšlenku, že být zahalená, znamená být asexuální. Dokázala vymyslet obrovské množství kombinací, které dodnes kopírují ženy po celém světě. V šatníku Marlene Dietrich nesmí chybět kalhoty z měkkého splývavého materiálu s rozevlátými nohavicemi a tvídové sáčko, košile či vlněný kabátek. Celý outfit podtrhuje klobouk a boty do špičky.

Postačí partnerova košile či kalhoty po dědečkovi

Vytvořte si svůj pánský styl, ve kterém se budete cítit pohodlně a sexy. Sebevědomé ženy často oblékají třeba kalhotové kostýmy, do společnosti si vybírají ze zásady smoking místo šatů a vždy jsou středem pozornosti. Oslňte i vy vestičkou, oblečte si kravatu nebo ulevte svým nožkám na polobotkách s nízkým podpatkem. Pánský styl je nadčasovým lookem, který je velmi oblíbený v barevné provedení černé a bílé, které v sobě snoubí eleganci a jistou dávku odměřenosti a respektu.

pansky styl2Pánský styl se vyznačuje čistým propracováním tak, aby ženy mohly nosit volné a pohodlné oblečení a zároveň se cítily svěže a sexy. Mnoho mužů stále zůstává nakloněno typickým minisukním a hlubokému výstřihu, ale užijte si změnu a překvapte okolí novým modelem. Zajímavým doplňkem bude motýlek, kravata nebo „dědečkovské“ kšandy, které perfektně ladí s bílou košilí.

Moderní pánský styl obléká také Lenka Filipová, často jej nosí třeba Ilona Csáková a hlavní průkopnicí za pánskou módou je Diana Keaton.

Autor úvodního obrázku: Doushd Deleted

Autor obrázku v textu: principino17

Autor obrázku v textu: liang2013yiqi
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu