Líčení podle nejnovějších stylů

Publikováno v Kategorii KosmetikaKromě módy, vlasových kreací nesmíme zapomínat ani líčení, které by mělo být povinnou součástí každé ženy. Ať už patříte mezi milovnice tzv. nahého líčení nebo dáváte přednost výrazným linkám či zářivé rtěnce, prohlédněte si nejnovější trendy v oblasti make-upu pro letošní rok. Určitě najdete inspiraci pro jarní a letní líčení. Nechte se svést sedmdesátkami nebo vůní dálného orientu. Buďte sexy, buďte svá!

Denim líčení je cool

makeup1

Líčení podle denimu je něco jako nosit džíny – je sexy, jednoduché a přitom děsně cool. Jak tento styl aplikovat? Vezměte černou tužku a udělejte s ní linku na horním i spodním víčku. Naneste ji také mezi řasy a okolo nich a malým štětečkem barvu lehce rozmažte. Styl zjemníte drobnými pihami, které vykouzlíte tužkou na obočí. Moderní líčení, ve kterém si budete připadat neodolatelně a sexy vykouzlíte jednoduše – základem je bronzová pleť a čokoládově hnědé kouřové líčení. Stíny na oči protáhněte až přes vnější koutek oka k obočí. Řasenku aplikujte dole i nahoře a k tomu rty přetřete matnou béžovou rtěnkou. Vykouzlíte tak luxusní vzhled s dráždivým pohledem. Nejen v módě se bude objevovat army styl. Military look sází na klasické líčení v moderní podobě. První vychytávka je výrazná, nejlépe tradičně červená, rtěnka. Nezapomeňte v tomto případě také na konturovací tužku. Oči už nezvýrazňujte, a proto je místo klasické černé rtěnky přetřete hnědou. Je jemná a vaše oči hezky vyrýsuje.

 makeup2

Dávku orientu na svém vzhledu získáte pomocí kombinace čisté rozjasněné pleti a nápadného oblečení. Základem je porcelánová pleť. Smíchejte lesk s krémovými stíny a naneste je v tenké vrstvě na oči. Trochu lesku aplikujte na lícní kosti až ke spánkům. Nezapomeňte na vzorované oblečení, vyčesané drdoly a květiny ve vlasech! Kromě těchto stylů budou také velmi in sedmdesátá léta. Barvy roztírejte do ztracena, zapomeňte na ostré hrany. Na rty aplikujte prstem rtěnku. Horní linky očí udělejte černou tužkou, vnitřní koutky očí vymalujte stříbrným odstínem. Oblečte výrazné oblečení a vyrazte na party nebo do práce v novém stylu!

Autor úvodního obrázku:  JeffiPod

Autor obrázku v textu:  Lies Thru a Lens

Autor obrázku v textu:  mark sebastian
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , , , , , ,

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu