Rafinované jeggins!

Publikováno v Kategorii Dámské oblečeníLegíny jsou velkým módním hitem, který tvoří již několik let nepostradatelný prvek ženského šatníku. Sportovní, elegantní, uvolněný nebo casual – to jsou styly, kde legíny perfektně využijete. Znáte už ale jeggins neboli v počeštěné podobě „džegíny“? V podstatě se jedná o džínové legíny, které ovšem nejsou z džínoviny šity, ale svým vzhledem je nápadně připomínají. Jeggins nebo chcete-li džegíny jsou pohodlnější verzí pravých jeansů a stejně jako legíny by vám rozhodně neměly chybět v šatníku. 

Pohodlí, které baví

jeginy

Jeggins se staly poměrně rychle módní hvězdou a to nejen pro svou podobnost s džínami, ale také pohodlnost. Strečové provedení, lehčí a měkčí materiály společně s rafinovanými střihy zvyšují komfort a pohodlí při nošení a to zejména v letních měsících. Jeggins jsou většinou doplněny ještě o falešné kapsy nebo zapínaní či různé módní detaily, které jejich podobnost s džínami ještě více zdůrazňují. Některé modely jsou téměř totožně s džínami a rozdíl není na první pohled vidět. Variant tedy existuje celá řada a vy si můžete vybrat zcela dle individuálních potřeb a vkusu. Zato nosit je můžete stejně jako džíny. V kombinaci s košilemi, tričky, topy, svetříky v kombinaci s balerínami nebo lodičkami budou vypadat famózně. Rozdíl ale přece jen existuje. Patrný je zejména v tom, že jeggins kopírují křivky těla a netvoří se nevzhledné záhyby. Tudíž se jejich oblékání nemusí vyhýbat ani silnější boubelky nebo ženy trápící silná stehna a vypouklé bříško.

rifliky1

V obchodech najdete rovněž tvarující a zeštíhlující verze jeggins, které pomohou skrýt problémové partie a udělají z vás sexy kočku. Dopřejte si pohodlí a moderní styl, který vás nadchne svou originalitou, univerzálností, ale také skvělým zpracováním a designem. Jeggins se stanou vaším oblíbeným společníkem na večírcích, v zaměstnání a také ve volném čase. Uvidíte, že je nebudete chtít sundat!

Autor úvodního obrázku: McArthurGlen Designer Outlets

Autor obrázku v textu: Idhren

Autor obrázku v textu: McArthurGlen Designer Outlets

 
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , , , , , , , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu