Lindex představuje charitativní kolekci

Publikováno v Kategorii Ostatní módaTaké rádi nakupujete stylovou módu Lindex? Pak vás možná zaujme nová charitativní kolekce, na jejíž spolupráci se podílel britský návrhář Matthew Williamson. Kolekce je protkána divoce zářivými barvami a dokonale sladěné kreace oblékají celebrity po celém světě!

Mistr potisků, tak je často nazývám vyhledávaný návrhář, který v 17 letech začal studovat prestižní módní školu v Londýně. Tam předvedl svou první kolekci plnou luxusních oblečků. Spolupracoval také s velkými módními značkami pro Dubaj a Katr. Nyní měl možnost spolupracovat s komerční značkou Lindex, která představuje oblečení pro obyčejné ženy toužící vypadat skvěle i v obyčejných teplácích.

lindex2

Praktické a přitažlivé kousky

Britský návrhář je známý svými kaleidoskopickými barvami a vzory, které se objevují právě v kolekci Lindex. Právě díky estetickému citu vznikly jedinečné šaty, svetry, bundy, nadčasové kalhoty, sukně i rafinovaně ženské módní doplňky. Část kolekce zdobí výrazné grafické potisky, jež vypadají jako nezvyklé kombinace zvířecích a květinových vzorů. A víte, jak to návrhář vymyslel? Stačilo zmačkat kousek krajkového závěsu, který si vyfotil a snímek poslal do výrobny textilií se vzkazem, aby přenesli něco takového na látku. Návrháře Matthewa Williamsona máme rádi pro jeho výjimečné nápady a okouzlující módní kousky, které neodkládáme!

lindex3

Výtěžek půjde na Alianci žen s rakovinou prsu

Celých deset procent z prodejní ceny každého kousku oblečení věnuje Lindex Alianci žen s rakovinou prsu. Těšit se můžete na neotřelé kombinace jednoduchých a pestrobarevných oblečků pro sebe i svou dcerku. Praktickou, svůdnou a originální módu využijete na denní nošení, kdy budete stále sexy a přitažlivá. Lindex se může pochlubit stále větším zájmem z řad široké veřejnosti, nabízí totiž špičkovou módu, kvalitní materiály i střihy, které sluší všem postavám. Navštivte i vaši prodejnu, ve které si určitě vyberete! Buďte krásná a podpořte dobrou věc.

Autor úvodního obrázku: stockmanngroup

Autor obrázku v textu: Shirlaine

Autor obrázku v textu: popartpistol
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu