Louis Vuitton – francouzská elegance a šarm

Publikováno v Kategorii Ostatní módaLouis Vuitton – pojem, který zná celý svět. Jedna z nejžádanějších a také nejkopírovanějších značek má dlouhou historii. Oděvní značka byla založena již v roce 1854 stejnojmenným zakladatelem tedy Louis Vuitton Malletierem. Od té doby uplynulo již spoustu času, ale oblečení, kabelky, šperky a obuv patří stále k velice oblíbenému zboží. Nezaměnitelná značka LV, která se objevuje na všech produktech tohoto módního domu, je znakem kvality a vytříbené elegance.

Kupujte originál!

LV4

Louis Vuitton je znám především díky prvotřídním kabelkám kvalitního zpracování a jedinečného střihu. Originální vzhled kabelek se vzorem, kde hlavní roli hraje monogram LV nebo ornamenty připomínající květinky nebo hvězdičky je doslova magnetem pro ženy a mnohdy také pro muže. Kabelky, kufry nebo peněženky jsou velice elegantní, ale nezapomínají ani na trendy, které právě hýbou světem. Poslední kampaň má název L´invitation au Voyage – Venice neboli pozvání na cestu – Benátky. Luxus a tajemno Benátek je na všech produktech znát. Na kampani se podílel David Bowie, který se zařadil po bok mnoha hvězd, které se staly tváří kampaní Louis Vuitton. Představil hodinky, které vyjadřují mužské pojetí a přepsání klasických ikonických hodinek Louis Vuitton.

lv1

Kabelka Vivienne LV je z jemně zrnité kůže a iniciály posazené na jejím středu přinášejí sofistikovanost. V kampani se objevují i kufry typickým ornamentů v zlatavé barvě, které se stávají pomalu legendami. V nové kampani Louis Vuitton byly představeny také luxusní lodičky, které jsou inspirovány kůží krajty a vyznačují se hezkým aerodynamickým tvarem. Louis Vuitton je symbolem nadčasovosti a módní dokonalosti, která nikdy neomrzí.

LV3

Kampaň tvoří také originální doplňky, jako například řetízek a náramek z klasického žlutého, bílého nebo růžového zlata s diamanty, které se skrývají v malých monogramech květin a hvězdiček. Louis Vuitton je zárukou okouzlující elegance, která udělá z každé obyčejné ženy půvabnou dámu.

Autor obrázků:  foeock
Líbil se vám tento článek?

Štítky: , ,

Vložit komentář

Inzerce | Copyright © 2012 - 2015 SNOO.cz | Mapa webu